icon-instagramicon-vkicon-facebookicon-in
MANZANA logo
Русский языкУкраїнська моваEnglish
 icon-phone+38 (044) 331-98-52 icon-mapм. Київ, ул. Володимира Сосюри, дім 5, оф. 414-А

Зелені компанії

Акція "Врятуй дерево"


Кожного дня з наших офісів і домівок викидаеться велика кількість паперу. При правильному поводженні і деяких зусиллях з боку кожного з нас цей папір може використовуватись багатократно, рятуючи тисячі дерев.

Адже переробка одної тонни макулатури рятує більше 15 дерев, економлячи при цьому близько 20 000 літрів води, 1000 кВт електроенергії і запобігає викиду 1700 кг СО2. Участь кожного крайнє цінна, так як проблема відходів і нераціанального використання ресурсів планети стосується кожного з нас и впливає на найближче майбутнє безпосереднім чином.

 

Акція "Врятуй їжачка"


Вважається, що одна пальчикова батарейка забруднює важкими металами близько 20 кв.м. грунта. В лісовій зоні це територія мешкання двох дерев, двох кротів, одного їжачка та декількох тисяч дощових черв'яків.

Кожен з нас в своєму житті користується батарейками. Пульти, годинники, іграшки, телефонии, та багато інших речей. Однак, не всі знають, що робити з відпрацьованими батарейками? Викинути в смітник разом з іншим побутовим сміттям? Це дуже неправильно! Після викидання металева поверхня батарейки руйнується від корозії і важкі метали потряпляють в грунт і грунтові води, звідти і недалеко до річок, озер та інших водойм, використованих для харчового водозабезпечення.

Ртуть – одна з основних і небезпечних металів, має властивість накопичуватись в тканинах живих оганізмів і може потрапити в організм людини безпосередньо з води та страв приготованих з отруйних рослин та тварин. А якщо батарейку спалять на сміттєспалювальному заводі, то всі токсичні матеріали що містяться в ній, потраплять в атмосферу.

Якщо ви задавались питанням «куди ж діти старі батарейки?» - приносьте в офіс компанії MANZANA для подальшої првильної утилізації.

ТОП-3 2015* в рамках акції "Врятуй дерево":

ТОП-3 2015* в рамках акції "Врятуй їжачка":

*Рейтинг складений згідно данних станом на 1.01.2015