icon-instagramicon-vkicon-facebookicon-in
MANZANA logo
Русский языкУкраїнська моваEnglish
 icon-phone+38 (044) 331-98-52 icon-mapм. Київ, ул. Володимира Сосюри, дім 5, оф. 414-А

MOLO

Моло 2

 

     MOLO - це серія предметів, які здатні миттєво перетворюватися в пуфики, стільці, лавки, підлогові ширми і столи.

 

     Кожен з модулів колекції може бути розтягнутий на максимальну довжину до 4,5 метрів і стиснутий до розмірів невеликої книги. Висота модулів варіюється в широкому діапазоні від 30 см до більш ніж 3-х метрів.


     Предмети колекції можуть бути виконані з двох основних матеріалів - крафт-паперу та нетканого текстилю.


     Предмети колекції не є одноразовими або короткостроковими у використанні. Навпаки, поверхня предметів у міру використання стає м'якше, краї паперових сот загинаються,а межі утворюють унікальний органічний візерунок. Зберігаючи первинну форму і міцну структуру, поверхня несе в собі природний відбиток часу.

 

 

     Майже всі елементи колекції при необхідності з'єднуються між собою за допомогою «потаємних» магнітів, прихованих всередині самого елемента. Така система дозволяє скріплювати елементи не тільки між собою, а й фіксувати їх, прикріплюючи до будь-якої стіни, на якій є металева поверхня.

 

 

Моло

 


     Гнучкі, окремо встановлені, які не потребують додаткової фіксації елементи являють собою унікальну альтернативу стандартним перегородкам-екранам, використовуваним для поділу і організації простору.


     Предмети колекції поєднують у собі красу форми і функціональність змісту, створені для задоволення сучасних потреб в гнучкості і мобільності при формуванні навколишнього простору.

 

Моло 3