icon-instagramicon-vkicon-facebookicon-in
MANZANA logo
Русский языкУкраїнська моваEnglish
 icon-phone+38 (044) 331-98-52 icon-mapм. Київ, ул. Володимира Сосюри, дім 5, оф. 414-А

Постачання


service-supplyПереваги закупівлі необхідних матеріалів і продуктів через компанію MANZANA:

galochka3Вам достатньо зробити 1 дзвінок, щоб придбати товари різних груп і категорій

galochka3Для Вас буде організована 1 доставка на всі групи товарів

galochka3Ми Вам надамо 1 комплект документів, який оформимо відповідно
до побажань Вашої бухгалтерії

 

Послуги компанії MANZANA:

  • Закупівля канцтоварів
  • Закупівля продуктів харчування (в тому числі швидкопсувних)
  • Закупівля води/чаю/кави
  • Організація постійного оновлення засобів життєдіяльності офісу
  • Закупівля технічного обладнання
  • Закупівля програмного забезпечення

Чому наша закупівля канцтоварів для офісу більш вигідна?

     Від наявності канцелярських предметів і матеріалів не в малому ступені залежить робочий процес. Крім того, вони все частіше стають елементом іміджу компанії. Наші співробітники допоможуть вчасно поповнити або відновити запас звичайних, а також іміджевих канцтоварів по всіх можливих позиціях. Крім оперативного виконання Вашого замовлення, наша послуга із закупівлі канцтоварів для офісу порадує якістю придбаних предметів і вельми приємним кошторисом. «MANZANA» відмінно обізнана в виробниках і ціновій політиці в цій сфері. Це дозволяє забезпечувати замовників дійсно хорошою канцелярією без зайвих витрат.

З нами закупівля продуктів харчування в офіс дуже легка

     По-перше, Ви практично не обмежені в переліку продуктів, яки ми можемо Вам доставити. Це можуть бути як напої, кондитерські вироби, цукор або інший провіант тривалого зберігання, так і швидкопсувні продукти. По-друге, Вам не доведеться чекати нашого співробітника тривалий час. Проводячи закупівлю продуктів харчування в офіс, ми керуємося нашим базовим правилом - всіляко підтримувати комфорт в клієнтських компаніях, швидко виконуючи замовлення і повністю задовольняючи запит.

Закупівля технічного обладнання грамотними фахівцями 

     Ми раді позбавити наших замовників від необхідності вивчати численні пропозиції ринку або ж захистити від необдуманого придбання різного обладнання. На підставі висловлених побажань і реальної потреби офісу наші кваліфіковані співробітники підбирають оптимальні варіанти по функціоналу і технічним параметрам, кожен раз погоджуючи їх з клієнтом. Якщо ж замовник визначився самостійно, ми виконаємо закупівлю технічного обладнання з точністю і в найкоротші терміни. 

Надійна закупівля програмного забезпечення

     Звертаючись за послугою із закупівлі програмного забезпечення в компанію «MANZANA», Ви отримаєте ліцензоване ПЗ і правильно оформлений пакет документів для бухгалтерії. Ми зважуємо всі можливі ризики і гарантуємо сумісність програм з використовуваною системою. Зручність співпраці з нами обумовлюється професіоналізмом персоналу, відповідальністю і розумінням важливості налагодженої і комфортної життєдіяльності офісу.