icon-instagramicon-vkicon-facebookicon-in
MANZANA logo
Русский языкУкраїнська моваEnglish
 icon-phone+38 (044) 331-98-52 icon-mapм. Київ, ул. Володимира Сосюри, дім 5, оф. 414-А

Утилізация


service-utilization     Утилізація від MANZANA - гарантія екологічного підходу, надання повного комплекту документів та участь в проекті «Зелені Компанії»

 

     Ми пропонуємо як разову утилізацію офісного обладнання, так і постійний збір роздільних відходів. Для цього наша компанія ексклюзивно пропонує сучасні офісні контейнери для роздільного збору, які гармонійно вписуються в інтер'єр приміщень

 

util

  • Утилізація техніки
  • Утилізація меблів і елементів інтер'єру
  • Утилізація люмінесцентних ламп
  • Утилізація батарейок
  • Роздільне збирання відходів для подальшої переробки

     Компанії, які займаються утилізацією обладнання, існують наринку не перший день. До того ж, ця тема щодня набирає обертів в рамках зростаючого ажіотажу і занепокоєння про стан навколишнього середовища. Свідомі громадяни кожної розвиненої країни давно задаються питанням про те, куди можна здати лампочку, після того як вона перестала працювати, а також знають про те, що викидати ртутний градусник в сміттєвий бак - не можна. Центр сучасних утилізацій, представлений на ринку Києва компаніями по утилізації основних засобів, пропонує універсальні рішення щодо екологічної утилізації різноманітного обладнання, щоб перешкодити забрудненню навколишнього середовища. Так, завдяки фірмам, які зайнялися прийомом і розподілом комп'ютерів, техніки, меблів, ламп і градусників, у кожного є можливість не просто викинути непотрібну річ, а здати її, не зашкодивши екології. Це стосується як одиничних екземплярів, в разі якщо мова йде про утилізацію предметів з побуту, так і більш масштабних - коли мова йде про фірми і виробництва. 

 

     Непридатні для подальшого використання ртутоввмісні лампочки і оргтехніка, а також відпрацьовані офісні меблі часто стають проблемою для компанії-власника. Ми допомагаємо своєчасно і легко звільняти офіс від непотрібних речей, знімаючи з керівництва відповідальність, пов'язану із загрозою забруднення середовища, і надаючи всі відповідні документи. В силу цього утилізація техніки, ламп, меблів, а також ТПВ і батарейок через компанію «MANZANA» - це грамотне рішення для будь-якого підприємства.

Утилізація люмінесцентних ламп

     Оскільки в кожній з ламп люмінесцентного типу міститься мінімум 20 мг небезпечної для людини ртуті (максимум - 500 мг), вони входять в 1-й клас небезпечних відходів. Ось чому ЗУ «Про відходи» встановлює правила зберігання цих ламп і подальшої їх утилізації. Зазначені правила повинні обов'язково дотримуватися суб'єктами господарської діяльності. Таким чином, своєчасна утилізація люмінесцентних ламп в Києві через нашу компанію допомагає Вам дотримуватися законодавства і дотримуватися «зелених стандартів».

Утилізація техніки, як основної, так і периферійної

     Оргтехніка, виготовлена з використанням стійких до розкладання полімерів і в різному ступені шкідливих елементів, також вимагає правильної переробки. Крім внеску в покращення екології, утилізація оргтехніки із залученням нашої компанії допоможе списати купу непридатної оргтехніки, яка висить на Вашому балансі.

Швидка утилізація меблів без клопоту

     Оновили офіс і тепер нікуди подіти старі стелажі, крісла, столи і стільці? Звертайтеся до нас - утилізація меблів пройде без зусиль з Вашого боку. А наданий нами пакет документів допоможе в разі необхідності оформити акт списання.

Утилізація комп'ютерної техніки

     Ви закупили новітню комп'ютерну техніку для своїх співробітників і думаєте що робити зі старою, яка вийшла з ладу і наврядчи зможе прослужити ще хоч якийсь час? Звертайтеся в нашу компанію. Ми є однією з київських фірм з утилізації комп'ютерів і з радістю допоможемо позбутися непотрібного. Користуючись нашими послугами, ви не тільки проявляєте турботу про екологію, а й дбаєте про свою компанію.