Переваги аутсорсингу при прибирання службових приміщень

line

30.06.2018

Категорії: Статті

Аутсорсинг – це передача компанією певних бізнес-процесів у відповідальність підрядника. Він відрізняється від класичних послуг тим, що найчастіше має тривалу співпрацю з умовами договору. Сьогодні аутсорсинг стає все більш популярним, оскільки звільняє керівників від необхідності вирішувати непрофільні завдання.

Ключові моменти післябудівного прибирання приміщень

line

30.06.2018

Категорії: Статті

Серйозний ремонт завжди призводить до засмічення офісних приміщень. Прибирання ж необхідно провести якомога швидше, адже в таких умовах працівники не можуть виконувати свої обов’язки. Проводити прибирання власними силами недоцільно. По-перше, без наявності спеціального оснащення, навичок і знань це складно. По-друге, це довго, адже простий в роботі компанії – це збитки.

Які засоби використовують при збиранні офісу клінінгової компанією?

line

30.06.2018

Категорії: Статті

Одна з переваг клінінгових компаній – використання цілого комплексу хімічних речовин та інвентарю, який дозволяє домогтися високої ефективності прибирання. Кожна зі складових цього комплексу підбирається з урахуванням специфіки забруднень і особливостей приміщення. Про те, які засоби і пристосування використовуються під час чищення офісів, читайте нижче.

В чому особливості промислового клінінгу?

line

30.06.2018

Категорії: Статті

Промисловий клінінг – це послуга, яка передбачає прибирання виробничих приміщень. Вона відрізняється від побутового клінінгу проведеними заходами та вимогами до результату. Клінінг такого типу потребує наявності у фахівців певних навичок і знань, а також обладнання та хімічних засобів. Саме тому проводити прибирання виробничого приміщення силами своїх працівників вкрай важко. Нижче ми детально розглянемо, що собою являє клінінг даного типу.

Що собою являє генеральне прибирання офісу?

line

30.05.2018

Категорії: Статті

У житті будь-якого офісу одного разу настає момент, коли стає зрозуміло – без ретельного прибирання не обійтися. Брудний офіс негативно впливає на настрій співробітників і їх працездатність. Крім того, в засмічене приміщення просто не хочеться повертатися. Виходом в такій ситуації стане генеральне прибирання офісу. Зрозуміло, самостійно її робити немає ніякої необхідності. Цю послугу надають профільні компанії, включаючи MANZANA.