Переваги аутсорсингу при прибирання службових приміщень

line

30.06.2018

Категорії: Статті

Аутсорсинг – це передача компанією певних бізнес-процесів у відповідальність підрядника. Він відрізняється від класичних послуг тим, що найчастіше має тривалу співпрацю з умовами договору. Сьогодні аутсорсинг стає все більш популярним, оскільки звільняє керівників від необхідності вирішувати непрофільні завдання.

Ключові моменти післябудівного прибирання приміщень

line

30.06.2018

Категорії: Статті

Серйозний ремонт завжди призводить до засмічення офісних приміщень. Прибирання ж необхідно провести якомога швидше, адже в таких умовах працівники не можуть виконувати свої обов’язки. Проводити прибирання власними силами недоцільно. По-перше, без наявності спеціального оснащення, навичок і знань це складно. По-друге, це довго, адже простий в роботі компанії – це збитки.

Які засоби використовують при збиранні офісу клінінгової компанією?

line

30.06.2018

Категорії: Статті

Одна з переваг клінінгових компаній – використання цілого комплексу хімічних речовин та інвентарю, який дозволяє домогтися високої ефективності прибирання. Кожна зі складових цього комплексу підбирається з урахуванням специфіки забруднень і особливостей приміщення. Про те, які засоби і пристосування використовуються під час чищення офісів, читайте нижче.

В чому особливості промислового клінінгу?

line

30.06.2018

Категорії: Статті

Промисловий клінінг – це послуга, яка передбачає прибирання виробничих приміщень. Вона відрізняється від побутового клінінгу проведеними заходами та вимогами до результату. Клінінг такого типу потребує наявності у фахівців певних навичок і знань, а також обладнання та хімічних засобів. Саме тому проводити прибирання виробничого приміщення силами своїх працівників вкрай важко. Нижче ми детально розглянемо, що собою […]

Що собою являє генеральне прибирання офісу?

line

30.05.2018

Категорії: Статті

У житті будь-якого офісу одного разу настає момент, коли стає зрозуміло – без ретельного прибирання не обійтися. Брудний офіс негативно впливає на настрій співробітників і їх працездатність. Крім того, в засмічене приміщення просто не хочеться повертатися. Виходом в такій ситуації стане генеральне прибирання офісу. Зрозуміло, самостійно її робити немає ніякої необхідності. Цю послугу надають профільні […]