Категорії: Новини компанії

Експерт: Яким чином відбувається утилізація оргтехніки в Україні

line

01.04.2018

Категорії: Новини компанії

Будь-яке підприємство рано чи пізно стикається з проблемою утилізації комп’ютерів і офісного обладнання. Із-за вмісту в будь електроніці небезпечних для здоров’я і екосистеми хімічних елементів і сполук українська держава останнім часом посилює контроль над процесом утилізації такого роду обладнання.

Manzana: Новий тренд в питанні безпеки в Україні

line

01.04.2018

Категорії: Новини компанії

Всі знають, як виглядає вогнегасник і для чого він призначений. За правилами пожежної безпеки вогнегасники повинні знаходитися в кожному офісі і навіть в кожному кабінеті. І більшість компаній виконують ці вимоги. Але, як виявилося, цього недостатньо для того, щоб в екстреній ситуації працівники офісу не розгубилися і все-таки скористалися вогнегасником за призначенням.

Експерт: Якою повинна бути переробка оргтехніки в Україні

line

08.03.2018

Категорії: Новини компанії

Нелегальні звалища електроніки, вбивають навколишнє середовище, це нова і стрімко розросталася проблема в Україні. Про це в ефірі одного з телеканалів заявила голова організації «Українська екологічна ліга» Тетяна Тимочко.

В Україні електроніку утилізують за європейськими стандартами

line

08.03.2018

Категорії: Новини компанії

Компанія Manzana – один з лідерів ринку у сфері переробки офісного обладнання – повідомляє про підписання договору з міжнародним хімічним і фармацевтичним концерном Bayer. В рамках угоди було утилізовано кілька сотень одиниць комп’ютерної та офісної техніки.