Декоративні перегородки

Мобільні декоративні перегородки

Контакты

MANZANA ексклюзивно в Україні пропонує мобільні декоративні перегородки, які служать не тільки в якості сучасного елемент декору, але і виконують функцію зонування приміщення, а також можуть служити в якості стильних поличок, ультракомпактних сидінь і навіть визнав.
З нашими перегородками Ви завжди зможете оновити інтер’єр в своєму офісі за лічені хвилини.

Залежно від Ваших потреб, ми зможемо підібрати для Вас найбільш оптимальний варіант перегородок:

  • Для зручного транспортування. Такі перегородки можна легко брати з собою на виставки, виїзні заходи.
  • Для створення мобільного зони відпочинку.
  • Для складування різних речей. Таке рішення позбавить Вас від негарних шаф і додасть відчуття легкості.
  • Для зонування невеликих приміщень.
  • Для того, щоб Ваш офіс виділявся серед однотипних приміщень.

Ми зробимо з Вашого приміщення ультрасучасний багатофункціональний офіс-трансформер

Декоративні перегородки
Декоративні перегородки

Декоративні перегородки BUILD

линия

BUILDSystem – це колекція декоративних перегородок, які служать не тільки в якості сучасного елемент декору, але і виконують функцію зонування приміщення, а також можуть бути використані в якості стильних поличок.

Перегородки не вимагають додаткової фіксації, а завдяки незвичайній формі з них можна спорудити майже будь-яку конструкцію. Розмір однієї перегородки: 520 мм х 385 мм х 290 мм, а вага всього 750г, це дозволить змінювати зовнішній вигляд конструкції так часто, як Ви побажаєте.

Матеріал: ARPRO® EPP, без токсичних речовин і на 100% підлягає вторинній переробці.

BUILDSystem стане прикрасою будь-якого офісу, а можливість легко міняти розташування і зовнішній вигляд конструкцій дозволить кожен раз по-новому дивувати співробітників і гостей офісу.

Декоративні перегородки

Декоративні перегородки MOLO

линия

MOLO – це серія предметів, які здатні миттєво перетворюватися в пуфики, стільці, лавки, підлогові ширми і столи.

Кожен з модулів колекції може бути розтягнутий на максимальну довжину до 4,5 метрів і стиснутий до розмірів невеликої книги. Висота модулів варіюється в широкому діапазоні від 30 см до більш ніж 3-х метрів.

Предмети колекції можуть бути виконані з двох основних матеріалів – крафт-паперу і нетканого текстилю.

Обидва матеріали на 100% піддаються вторинній переробці і містять в своєму складі до 50% повторно переробленого деревного волокна.

Предмети колекції не є одноразовими або короткостроковими у використанні. Навпаки, поверхня предметів у міру використання стає м’якше, краю паперових сот загинаються, що чергуються межі утворюють унікальний органічний візерунок. Зберігаючи первинну форму і міцну структуру, поверхня несе в собі природний відбиток часу.

Майже всі елементи колекції при необхідності з’єднуються між собою за допомогою «потаємних» магнітів, прихованих всередині самого елемента. Така система дозволяє скріплювати елементи не тільки між собою, а й фіксувати їх, прикріплюючи до будь-якій стіні, на якій є металева поверхня.

Декоративні перегородки
Декоративні перегородки

Гнучкі, що окремо стоять, які не потребують додаткової фіксації елементи являють собою унікальну альтернативу стандартним перегородок-екранів, використовуваним для поділу і організації простору.

Предмети колекції поєднують у собі красу форми і функціональність змісту, створені для задоволення сучасних потреб в гнучкості і мобільності при формуванні навколишнього простору.