Обслуговування інженерних систем будівель

Контакты

Обслуживание инженерных систем

Один з напрямків діяльності компанії «MANZANA» – технічне обслуговування. Наші фахівці реалізують комплекс робіт, які гарантують інженерних систем довговічність. В результаті мінімізується ризик появи збоїв в процесі експлуатації офісів та інших будівель.

Послуги компанії «MANZANA» з обслуговування інженерних систем будівель

Контакты

Майстри проводять обслуговування наступних систем:

 • освітлення;
 • електропостачання;
 • кондиціонування і вентиляції;
 • каналізації та водопостачання;
 • СКД та СКС.

До компетенції фахівців також входять всі можливі проблеми, пов’язані з енергопостачанням. Співробітники «MANZANA» не тільки усувають вже наявні неполадки, а й проводять профілактичні заходи, які зменшують ризик появи проблем в майбутньому. Крім того, клієнт отримує детальні роз’яснення про причини виникнення тієї чи іншої проблеми, що також дозволяє в подальшому уникнути поломок.
Обслуговування інженерних систем будівель від «MANZANA» – це не тільки ремонтні роботи, але і превентивні заходи. Їх мета полягає в підтримці належного стану всіх систем та попередження поломок. Наші фахівці можуть запропонувати вам наступне:

 • перевірка захисних засобів;
 • заміри напруги;
 • контроль справності мережі;
 • перевірка заземлення;
 • проведення інструктажів і т.д.

На цьому перелік послуг компанії «MANZANA» не закінчується.

Технічне обслуговування інженерних систем: системи кондиціонування

Контакты

Дана система потребує регулярного догляду та контролі. Тільки в таких умовах вона буде демонструвати хорошу продуктивність і прослужить вам довго. Майстри нашої компанії знають все про кондиціонерах різних типів і від різних виробників. Вони проводять обслуговування ефективно і непомітно для клієнта.
У перелік проведених заходів входить вимірювання тиску, повна діагностика, чистка блоків і дренажних систем, дозаправка фреоном. Власники офісів, оснащених декількома кондиціонерами, можуть скористатися приємними знижками від «MANZANA».

Перевірка систем вентиляції

Контакты

Обслуговування інженерних систем будівель повинно включати в себе перевірку вентиляції. Якісна профілактика – запорука довговічності вентиляційної системи і її коректної роботи. Наші фахівці виконують такі роботи:

 • заміна фільтрів, які засмітилися;
 • чистка теплообмінників;
 • заміна привідних ременів;
 • проведення діагностики.

Обслуговування та встановлення систем контролю доступу

Контакты

Фахівці «MANZANA» підберуть найбільш підходящу систему для вашого об’єкта і самостійно її встановлять. До переліку наших послуг також входить модернізація наявного обладнання, технічне обслуговування і пуско-налагоджувальні роботи.
Наші майстри здійснюють контроль роботи систем відеоспостереження. Це обладнання повинно працювати ідеально, адже від нього багато в чому залежить безпека офісу. Фахівці проводять необхідні діагностичні процедури, а в разі виявлення неполадок оперативно їх усувають.

Крім того, у нас ви можете замовити комплексне технічне обслуговування інженерних систем. Ця послуга передбачає регулярне обслуговування всіх наявних систем в приміщенні: каналізації, кондиціювання, вентиляції, електропостачання, водопостачання і т.д. У штаті нашої компанії знаходяться висококваліфіковані фахівці, які не один рік успішно займаються своєю справою. Вони гарантують гідну якість виконаних робіт, оперативність і доброзичливе ставлення до клієнта.
Довірте «артерії» свого офісу компанії «MANZANA». Ми не підведемо!

Подивіться всі наші пропозиції

Контакты