Забезпечення офісів

Контакти

Ефективність робочого процесу у офісі залежить від дрібниць. Канцелярські товари, продукти харчування, програмне забезпечення – без усього цього не зможе виконувати свої обов’язки жоден співробітник. Саме тому поповнення офісних «запасів» – важливе завдання, яке необхідно доручити професіоналам.
Фахівці компанії «MANZANA» розуміються на цінах, товарах і виробниках. Ми забезпечуємо клієнтів тільки кращими продуктами без зайвих витрат. Крім звичайних канцтоварів, ми можемо закупити для вас іміджеві речі, які сьогодні популярні серед власників бізнесів. Такі деталі зможуть підкреслити індивідуальний стиль вашої компанії та підвищити її рівень у очах клієнтів.

Забезпечення офісів компанією «MANZANA»: наші послуги

Контакти

Напрямки діяльності компанії, такі:

  • закупівля програмного забезпечення;
  • закупівля канцелярських товарів;
  • закупівля їжі, включаючи швидкопсувні продукти;
  • закупівля напоїв (кава, чай, вода).

Ми можемо як провести закупівлю одноразово, так і проводити її на регулярній основі. Таким чином, ви зможете надовго забути про забезпечення свого офісного приміщення, передавши ці обов’язки нам.

Продукти харчування

Контакти

Ми не обмежуємо клієнта у виборі гастрономії, що доставляється. Це можуть бути кондитерські вироби, цукор, напої, а також швидкопсувні продукти різних видів. Обрані товари оперативно доставляються.

Програмне забезпечення

Контакти

Компанія «MANZANA» поставляє клієнтам виключно ліцензоване ПЗ. Замовник отримує повний пакет документів, необхідний для бухгалтерії. Досвід і професіоналізм наших фахівців дозволяє заздалегідь оцінити сумісність обраних продуктів з системою, яка використовується у офісі клієнта.

Обладнання

Контакти

Фахівці нашої компанії аналізують побажання клієнта, реальну потребу офісного приміщення у апаратурі, після чого вибирають техніку, яка буде придбана. Такий підхід уберігає замовника від покупки непотрібного устаткування.
Якщо ж клієнт впевнений у певних позиціях, він їх озвучує, і його побажання виконуються повною мірою і у найкоротші терміни.

Забезпечення офісів компанією «MANZANA»: наші переваги

Контакти

Наша головна перевага – досвідчені висококваліфіковані фахівці, які реалізують індивідуальний підхід до кожного клієнта. Будьте впевнені: всі ваші побажання будуть враховані. Крім того, наші переваги наступні:

  • перелік необхідних товарів оговорюється протягом одного телефонного дзвінка. Витративши всього кілька хвилин, ви можете замовити і канцтовари, і техніку, і продукти харчування;
  • скільки б товарів ви не замовили, ми привеземо їх однією доставкою;
  • ми надаємо клієнтові пакет необхідних документів, які оформляємо згідно з вимогами бухгалтерії замовника.

Забезпечення офісу – непростий і трудомісткий процес. Приділіть свою увагу більш важливим завданням, а про забезпечення життєдіяльності вашого офісного приміщення подбає компанія «MANZANA».

Перегляньте всі наші пропозиції

Контакти