Утилізаційні послуги від компанії «MANZANA»

Контакти

Утилизационные услуги

Турбота про навколишнє середовище – тренд сучасного суспільства. Люди ставляться до екології не так бездумно і недбало, як раніше. Багато хто замислюється про те, як викинути батарейку або лампочку таким чином, щоб не завдати природі шкоди.
«MANZANA» – одна з небагатьох українських компаній, яка пропонує послугу безпечної утилізації обладнання та інших офісних засобів життєдіяльності.
Утилізація оргтехніки професійного типу або звичайних батарейок – всім цим займається наша компанія. Крім користі з екологічної точки зору, це зручно ще й тому, що офісне приміщення очищається від непотрібних деталей і речей.

Компания «MANZANA» предлагает следующие услуги:

  • утилізація люмінесцентних ламп;
  • утилізація батарейок;
  • утилізація деталей інтер’єру та меблів;
  • утилизация единиц техники;
  • роздільний збір різних відходів, їх переробка.

Керівники, які користуються послугою безпечного знищення відходів, спокійні і впевнені, що діяльність їх компанії не шкодить екології. В результаті співпраці з нами вони отримують документи, які підтверджують їх участь у проекті «Зелені компанії».
«MANZANA» утилізує як поодинокі відходи, так і велику кількість відпрацьованих предметів. Утилізація обладнання відбувається згідно з усіма правилами і встановленими нормами.

Утилізація ламп люмінесцентного типу в офісних приміщеннях

Контакти

Кожна така лампа містить в собі щонайменше 20 мг речовини, небезпечної для людини, – ртуті. А в деяких варіантах міститься до 500 мг! Ртуть – це відходи першого класу небезпеки, які можуть заподіяти чимало шкоди як людині, так і навколишньому середовищу.
Згідно Закону України «Про відходи», ртутні лампи потрібно в обов’язковому порядку утилізувати згідно з екологічними нормами. Фірми, які цього не роблять, порушують законодавство. Утилізація ламп компанією «MANZANA» проводиться оперативно, безпечно і в будь-яких кількостях.

Утилізація офісної техніки

Контакти

Оргтехніка містить в собі полімери, які мають стійкість до розкладання. Її не можна викидати – вона потребує правильної переробки.
У багатьох офісах знаходиться велика кількість непридатної техніки, кількість якої регулярно збільшується. Звернувшись в нашу компанію, ви не тільки збережете природу, а й звільните чималу кількість простору в своїх приміщеннях.

Утилізація меблів в офісах

Контакти

Предмети меблів, як і техніка, мають властивість застарівати. Часто після оновлення інтер’єру офісу з’являється необхідність у вивозі великої кількості непотрібних речей. Не варто просто викидати їх на смітник! Компанія «MANZANA» здійснить безпечну утилізацію елементів меблів. Видані нами документи допоможуть вам в процесі оформлення акту списання.

Утилізація комп’ютерної техніки

Контакти

Техніка морально застаріває і ламається. На її місце приходять нові, більш сучасні моделі. Але що ж робити зі старими? Ми вам з цим допоможемо! Утилізація обладнання компанією «MANZANA» проходить за технологією, яка ніяким чином не шкодить природі.

Як бачите, всі предмети і засоби життєдіяльності офісу можна безпечно переробити, не завдаючи шкоди екології. Все, що вам потрібно зробити, – звернутися в компанію «MANZANA», а решту на себе візьмуть наші фахівці. Ми беремося як за дрібні роботи, так і за великі. Ви можете скористатися нашими послугами, якщо вам потрібна утилізація оргтехніки, меблів, ламп або навіть звичайних градусників і батарейок.
Від нас кожен клієнт отримує професійний підхід до справи, лояльні ціни і доброзичливе ставлення!

Перегляньте всі наші пропозиції

Контакти