Категорії: Статті

Як прибирання офісів впливає на ефективність співробітників?

line

02.05.2018

Категорії: Статті

Людина – істота, вразливе до зовнішнього оточення. Фахівці по роботі з персоналом давно усвідомили важливість цієї особливості, тому оформляють офіси з урахуванням найменших деталей. Вони підбирають відповідні кольори для робочої зони і куточка відпочинку, озеленюють приміщення, встановлюють прозорі стіни і так далі.

Шукаєте послуги обслуговування офісів в Києві?

line

02.05.2018

Категорії: Статті

А все ви про них знаєте? У цьому матеріалі ми розглянемо комплекс послуг, на який може розраховувати власник офісу, який замовив обслуговування приміщень Київ.
Актуальність питання пов’язана з тим, що столичні компанії все частіше передають непрофільні завдання в руки аутсорсингових фахівців.
Це дозволяє власникам приміщень зосередитися виключно на своїй основній роботі. Крім того, дана послуга дає можливість істотно заощадити.

Як вибрати клінінгову компанію b2b в Києві?

line

02.05.2018

Категорії: Статті

Багато хто помилково вважає, що вибору клінінгової компанії не варто приділяти багато уваги, адже прибирання є прибирання, і все її роблять однаково. Насправді це важливе питання, до якого не можна халатно ставитися. Від якості послуг, що надаються залежить зовнішній вигляд офісу, його стан і комфорт співробітників. Нижче ви можете ознайомитися з рекомендаціями щодо вибору компанії, що здійснює клінінг приміщень.

12 переваг фасилити-менеджменту

line

02.05.2018

Категорії: Статті

Фасіліті-менеджмент – відносно новий напрямок на українському ринку послуг. Воно має на увазі передачу непрофільних робіт на об’єкті аутсорсингової компанії. Клієнти, що користуються цією послугою, мають більше часу на заняття основним бізнесом, а також отримують в своє розпорядження висококваліфікованих фахівців. Нижче ми розглянемо основні плюси фасилити-менеджменту.

Що собою являє комплексне обслуговування нерухомості?

line

08.04.2018

Категорії: Статті

Сучасна будівля – це цілий комплекс, що включає в себе системи газопроводу, водопостачання, електромережу, каналізацію і багато іншого. Кожна з його складових потребує постійного догляду. В іншому випадку навіть, здавалося б, мінімальна неполадка зможе привести до зупинки життєдіяльності цілого офісу.