12 переваг фасіліті-менеджменту

Контакты

02.05.2018

Категорії: Статті

12 переваг фасіліті-менеджменту

Фасіліті-менеджмент – відносно новий напрямок на українському ринку послуг. Воно має на увазі передачу непрофільних робіт на об’єкті аутсорсингової компанії. Клієнти, що користуються цією послугою, мають більше часу на заняття основним бізнесом, а також отримують в своє розпорядження висококваліфікованих фахівців. Нижче ми розглянемо основні плюси фасіліті-менеджменту.

Фасіліті-менеджмент Київ: дюжина достоїнств

1. Клієнту надається повний спектр послуг з обслуговування об’єкта. Всі поточні завдання і роботи перекладаються на плечі фахівців профільної компанії. Замовнику не потрібно час від часу викликати сторонніх фахівців, витрачаючи на це дорогоцінний час.

2. Перевага, яку логічно випливає з попереднього пункту, – швидке реагування. Іноді в офісі трапляються екстрені ситуації, які вимагають негайного втручання. Фасіліті-менеджмент має на увазі можливість скористатися послугами фахівця в будь-який момент і в короткі терміни.

3. Оптом дешевше. Замовляючи комплекс послуг, ви витрачаєте відчутно менше грошей, ніж на виклик майстрів окремо. Крім того, постійні клієнти часто отримують від компаній ще і приємні знижки.

4. Клієнту не потрібно витрачати час на підбір кваліфікованих кадрів для виконання робіт. Підрядник веде кадрову політику самостійно, приймаючи на роботу виключно професіоналів своєї справи.

5. Компанія, що надає послугу фасилити-менеджменту, забезпечує своїх співробітників всім необхідним для роботи: інструментами, деталями, миючими засобами і т.д.

6. Кваліфікація фахівців підвищується також за рахунок аутсорсингової компанії. Серед компаній, що надають послугу фасилити-менеджмент Київ, поширена практика постійного вдосконалення навичок своїх працівників.

7. Фахівці навчаються непомітного проведення робіт. Вони не заважають робочому процесу в офісі, чого, як правило, не скажеш про майстрів за викликом.

8. Клієнт, замовивши послугу одного разу, практично не залучається до подальший процес. Фахівці самі знають, що потрібно робити і коли.

9. Працівники вирішують не тільки поточні завдання, але і реалізують ряд профілактичних заходів. Таким чином, в офісі набагато рідше трапляються поломки, а навколо цілодобово панує ідеальна чистота.

10. Скориставшись послугою фасилити-менеджменту, замовник може точно розрахувати майбутні витрати на утримання офісу. Це дозволяє більш ефективно планувати бюджет компанії.

11. Клієнту не потрібно піклуватися про лікарняних і відпусток працівників. Він завжди може бути впевнений, що фахівець буде на місці, в будь-який момент готовий приступити до виконання своїх професійних обов’язків.

12. Фасіліті-менеджмент ще не дуже поширений в Києві і Україні в цілому. Завдяки цьому компанії, крокуючі в ногу з часом, можуть якісно виділитися на тлі конкурентів. Чистий, гарний офіс, що знаходиться у відмінному технічному стані, – це незаперечна перевага і гідність будь-якої компанії.

Висновок

Це лише деякі переваги фасилити-менеджменту. Насправді перелік більше, і всі переваги даної послуги ви зможете відчути вже на практиці.

Facilities-management Київ – відмінна можливість для столичних компаній «позбутися» від щоденних рутинних проблем і завдань, які віднімають чимало часу, передавши їх в руки професіоналів. З першого дня користування даною послугою ви відчуєте всі перераховані вище плюси свого рішення.