Manzana: Утилизация отработанной оргтехники – новая забота украинских компаний

Контакты

01.04.2018

Категорії: Статті

Для українського бізнесу обсяги закупівлі офісної електроніки повинні стати зваженим рішенням, оскільки питання її подальшої утилізації може принести чимало клопоту як в юридичному аспекті, аспекті незапланованих фінансових витрат, так і у якості виконання замовлення.

Про це в ексклюзивному коментарі розповіла news24ua Ганна Соловей, директор департаменту по роботі з клієнтами компанії Manzana, одного з лідерів українського ринку з утилізації офісної техніки.

«Такі тенденції обумовлені посиленням контролю держави за процесом утилізації відпрацьованої оргтехніки. Тому офісу, закупающему відповідне обладнання, слід визначитися, який обсяг техніки буде оптимальним у контексті її ефективності під час використання, а також у контексті утилізації її в майбутньому», — вважає Ганна Соловей.

За її словами, необхідно завчасно встановити контакти з надійною компанією-утилізатором, так як на сьогоднішній день далеко не всі вони можуть надати адекватні умови для співпраці, а проблеми можуть виникнути у обох сторін контракту.
Також фахівець додала, що основною проблемою для українських компаній у питаннях утилізації стають непередбачені витрати і неврегульованість процесу, пише видання.