Клінінг приміщень від MANZANA

100% безпека та екологічність

Замовити прибирання БЕЗКОШТОВНО

Клінінгові послуги: які турботи ми беремо на себе?

Щоденне прибирання

Генеральне прибирання

Прибирання після будування

Дезинфекція приміщень

Дезинсекція, дератизація

Оренда брудозахисних покриттів

Як ми дбаємо про Вашу безпеку?

Для Вашої компанії виділяємо нашого супер-менеджера, який вирішує ВСІ завдання і відповідає за комунікацію

Вимогливе ставлення до персоналу, який працює на об’єктах

Офіційне працевлаштування персоналу, “білі” зарплати, 100% дотримання норм і законів згідно КЗпП і положень з Охорони Праці

ОБОВ’ЯЗКОВЕ наявність санітарних книжок у персоналу і регулярне проходження медоглядів

100% дотримання техніки безпеки щодо зберігання миючих засобів

Дотримання стандартів, санітарних правил і норм прибирання будинків і споруд виробничого та побутового призначення, а також прилеглих територій

Використання всіх необхідних засобів захисту

Складання технологічних карт з прибирання приміщення і контроль якості робіт

Пакетні рішення:

Бажаєте переконатися в якості наших послуг?

Замовте прибирання БЕЗКОШТОВНОВід чистоти в офісі багато в чому залежить успіх роботи компанії. Відвідувачам і партнерам приємно проводити переговори, укладати договори в комфортних умовах. Співробітники компанії по достоїнству оцінюють зусилля керівництва по створенню затишної робочої обстановки. Постійна підтримка порядку на високому рівні – мета клінінгового прибирання офісу.

Види послуг з прибирання офісу

Залежно від цілей і часу проведення прибирання приміщень офісів різниться за такими видами: регулярне і генеральне. Під регулярним прибиранням розуміють комплекс заходів щодо систематичного очищенню всіх поверхонь, предметів в офісних приміщеннях. Періодичність проведення клінінгових заходів узгоджується з керівництвом компанії. На великих площах з великою кількістю співробітників і постійним потоком відвідувачів рекомендується проведення прибирання щодня. Якщо офіс займає кілька кабінетів, а штат складає до 10 чоловік, діяльність не пов’язана з прийомом громадян, наведення порядку проводиться 2-3 рази на тиждень.

Регулярні послуги з прибирання офісу проводяться за наступними напрямками: сухе видалення пилу з офісних меблів, оргтехніки, побутових приладів, предметів інтер’єру, очищення за допомогою пилососа килимів і килимових покриттів, вологе прибирання підлогових покриттів (ламінат, плитка, лінолеум), підвіконь, жалюзі, очищення міжкімнатних і вхідних дверей, офісних перегородок, освітлювальних приладів, дзеркал, винос сміття.
Клінінгові роботи проводяться у всіх приміщеннях: кабінетах, в зоні ресепшен, в переговорних, санвузлах, кухні, коридорах.

Наші фахівці мають все необхідне обладнання та хімічні засоби. Їх досвід дозволяє працювати непомітно, оперативно і максимально ефективно. Процедура генерального прибирання співробітниками «MANZANA» включає в себе наступні етапи:

  • полірування вікон та дзеркал;
  • вологе прибирання;
  • сухе прибирання;
  • прибирання важкодоступних місць;
  • миття віконних і дверних блоків, опалювальних труб, оздоблення стін та радіаторів.

Прибирання офісів включає в себе цілий комплекс робіт, виконання яких дозволяє домогтися еталонної чистоти приміщення.

Вигоди співпраці зі спеціалізованою компанією з прибирання офісів

Переваги укладення договору на клінінгове обслуговування офісу в Києві:

  • відсутність необхідності утримання в штаті постійного співробітника або декількох працівників для забезпечення чистоти і порядку, що дозволяє економити кошти компанії;
  • виконання всіх видів клінінгових робіт кваліфікованими фахівцями, що знають особливості догляду за різними типами поверхонь, що мають досвід застосування спеціального обладнання та засобів для чищення;
  • використання співробітниками компанії з прибирання офісів професійної техніки, що дозволяє проводити роботи в найкоротші терміни з гарантією якості.

Ціна клінінгового обслуговування залежить від обсягу і переліку робіт, періодичності їх проведення. Кошторис складається на етапі підготовки договору, узгоджується з замовником. Замовляйте прибирання офісу професіоналам і звільняйте робочий час, необхідні кошти для ведення основного бізнесу!

Детальніше

Україна, м. Київ,
вул. Новокостянтинівська, буд 1В.

info@manzana.in.ua

+38 (044) 338-65-54
+38 (067) 329-54-64