Клінінг приміщень від MANZANA

100% безпека та екологічність

Замовити прибирання БЕЗКОШТОВНО

Клінінгові послуги: які турботи ми беремо на себе?

Щоденне прибирання

Генеральне прибирання

Прибирання після будування

Дезинфекція приміщень

Дезинсекція, дератизація

Оренда брудозахисних покриттів

Як ми дбаємо про Вашу безпеку?

Для Вашої компанії виділяємо нашого супер-менеджера, який вирішує ВСІ завдання і відповідає за комунікацію

Вимогливе ставлення до персоналу, який працює на об’єктах

Офіційне працевлаштування персоналу, “білі” зарплати, 100% дотримання норм і законів згідно КЗпП і положень з Охорони Праці

ОБОВ’ЯЗКОВЕ наявність санітарних книжок у персоналу і регулярне проходження медоглядів

100% дотримання техніки безпеки щодо зберігання миючих засобів

Дотримання стандартів, санітарних правил і норм прибирання будинків і споруд виробничого та побутового призначення, а також прилеглих територій

Використання всіх необхідних засобів захисту

Складання технологічних карт з прибирання приміщення і контроль якості робіт

Пакетні рішення:

Бажаєте переконатися в якості наших послуг?

Замовте прибирання БЕЗКОШТОВНО  Чому варто замовити прибирання офісу

  Від чистоти в офісі багато в чому залежить успіх роботи компанії. Відвідувачам і партнерам приємно проводити переговори, укладати договори в комфортних умовах. Співробітники компанії належним чином оцінюють зусилля керівництва по створенню затишної робочої обстановки. Постійна підтримка порядку на високому рівні – мета клінінгового прибирання офісу.
  Створити фахівцям комфортні умови для роботи та звільнити персонал від наведення чистоти в кінці робочого дня допоможе клінінг офісних приміщень. Ви можете замовити послугу на постійній основі, або викликати бригаду для періодичного прибирання за необхідністю. Залежно від цілей і часу проведення прибирання приміщень офісів різниться за такими видами:

  Регулярне щоденне прибирання офісу

  Під регулярним прибиранням розуміють комплекс заходів щодо систематичного очищення всіх поверхонь, предметів в офісних приміщеннях. Періодичність проведення клінінгових заходів узгоджується з керівництвом компанії. На великих площах з великою кількістю співробітників і постійним потоком відвідувачів рекомендується проводити прибирання щодня. Якщо офіс займає кілька кабінетів, а штат складає до 10 осіб і діяльність не пов’язана з прийомом громадян – наведення порядку проводиться 2-3 рази на тиждень.
  Регулярні послуги з прибирання офісу надаються за наступними напрямками: сухе видалення пилу з офісних меблів, оргтехніки, побутових приладів, предметів інтер’єру, очищення за допомогою пилососу килимів і килимових покриттів, вологе прибирання підлогових покриттів (ламінат, плитка, лінолеум), підвіконь, жалюзі, очищення міжкімнатних і вхідних дверей, офісних перегородок, освітлювальних приладів, дзеркал, винос сміття.
  Клінінгові роботи проводяться у всіх приміщеннях: кабінетах, в зоні ресепшн, в переговорних, санвузлах, кухні, коридорах.

  Генеральне прибирання офісу

  Генеральне прибирання приміщень офісу проводиться в узгоджені із замовником строки. Зазвичай вони складають від 1 разу на місяць до 1-2 разів на рік. Крім перерахованих вище видів робіт в нього входить:

  • миття вікон;
  • ретельне очищення всіх видів поверхонь, опалювальних приладів, побутової техніки;
  • усунення складних забруднень на меблях, в тому числі на м’якій оббивці;
  • дезінфекція санвузлів, кухонних або столових приміщень;
  • вологе прибирання за допомогою спеціальної техніки та обладнання.

  Перелік заходів щодо періодичного, генерального прибирання офісу складається представником замовника і клінінгової компанії перед початком робіт.

  Ранкове прибирання офісів

  Ранкове прибирання офісів – це щоденна послуга, що проводиться до початку робочого дня. Проводиться видалення пилу з горизонтальних поверхонь і оргтехніки, очищаються побутові прилади, меблі, миються підвіконня, підлога, виноситься сміття. Спектр робіт визначається в залежності від професійної специфіки офісів, їх обстановки, особливостей і побажань. Прибирання офісів вранці (до початку робочого дня) дозволяє підготувати робочі місця і клієнтські зони, у свіжому приміщенні набагато комфортніше виконувати свої обов’язки, а відсутність пилу позитивно позначається на здоров’ї людей.

  Вечірнє прибирання офісів

  Прибирання офісів ввечері (після закінчення роботи) дозволяє привести в порядок приміщення, підготувавши їх до нового робочого дня. Це може бути посилене разове прибирання з ознаками генерального, або регулярна процедура, яку роблять щодня. Вечірнє прибирання офісів проводиться після того, як співробітники залишають свої робочі місця. Воно не відволікає, проходить непомітно, а приміщення, кімнати та столи завжди містяться в чистоті і порядку. Особливо актуальне прибирання у вечірній час для офісів, в яких багато відвідувачів або специфіка роботи сприяє забрудненню і безладу після бурхливого робочого дня.

  Прибирання офісу після ремонту

  Якісне прибирання офісу після ремонту дуже важливе, від нього буде залежати мікроклімат приміщення. Пилові поверхні можуть стати причиною алергії, відштовхнуть відвідувачів. Очищення приміщень власними силами не дозволяє на всі 100% навести порядок. Тут потрібне професійне прибирання з використанням спеціального обладнання, його проводять майстри своєї справи. Прибирання після ремонту проводиться: в офісних приміщеннях; в службових і технологічних зонах; на промислових і виробничих об’єктах; на торгових майданчиках промислової та продовольчої групи; в будь-яких комерційних і складських приміщеннях.

  Переваги співпраці з компанією по прибиранню офісів MANZANA

  Зателефонувавши в компанію MANZANA, ви можете замовити прибирання в офісі на будь-який день, включаючи термінову послугу – сьогодні на сьогодні. Ми знаходимося в Києві, виїжджаємо на Оболонь, Академмістечко, до Голосіївського, Святошинського, Печерського, Дніпровського, Дарницького та інших районів міста. Компанія MANZANA – це найкраща ціна на послуги прибирання офісів, можливість вибрати графік, замовити повний або частковий клінінг приміщення. Вам потрібна якісна послуга і чесна ціна – телефонуйте нам і ми зробимо ваш офіс чистим, створимо в ньому максимальний комфорт і затишок.
  Переваги укладення договору на клінінгове обслуговування офісу в Києві:

  • відсутність необхідності утримання в штаті постійного співробітника або декількох працівників для забезпечення чистоти і порядку, що дозволяє економити кошти компанії;
  • виконання всіх видів клінінгових робіт кваліфікованими фахівцями, що знають особливості догляду за різними типами поверхонь, що мають досвід застосування спеціального обладнання та миючих засобів;
  • використання співробітниками компанії з прибирання офісів професійної техніки, що дозволяє проводити роботи в найкоротші терміни з гарантією якості.

  Ціна клінінгового обслуговування залежить від обсягу і переліку робіт, періодичності їх проведення. Кошторис складається на етапі підготовки договору, узгоджується з замовником. Замовляйте клінінгове прибирання офісу професіоналам та звільняйте робочий час і необхідні кошти для ведення основного бізнесу!

  Україна, м. Київ,
  вул. Новокостянтинівська, буд 1В.

  info@manzana.in.ua

  +38 (044) 338-65-54
  +38 (067) 329-54-64