Декор офісу

Кращі тенденції та нові ідеї для натхнення робочого простору!

Обговорити ідеї з менеджером

Декор офісу від MANZANA:

Створення декор-проєктів

Декорування приміщень

Стилістичний декор приміщень до особливих дат

Озеленення приміщень

Як ми декоруємо ваш офіс і що можемо запропонувати?

Візьмемо на себе складання повного циклу завдань: від створення технічного завдання до розробки концепту та втілення у життя

Підбираємо кращі та максимально індивідуальні ідеї для декорування Вашого офісу

Пропонуємо комплекс послуг з декорування (озеленення, освітлення, підбору декоративних елементів інтер’єру та розпис стін)

Обговоріть ваші ідеї та побажання з нами!

Ми знаємо що ще вам запропонувати!  Власники офісів часто не звертають уваги на таке поняття, як «затишок». Вони забезпечують своїх співробітників технікою, необхідним обладнанням, канцелярськими товарами, але не турбуються про візуальну складову роботи. Але ж така, здавалося б, дрібниця, як озеленення офісу, може позитивно вплинути на комфорт співробітників.
  Дехто вважає, що це зайва, недоцільна трата грошей. Насправді це не так. Багатьма дослідженнями доведено, що квіти, «зелені стіни» та інші елементи декору підвищують продуктивність працівників і покращують їх концентрацію. Створити атмосферу затишку зовсім неважко – звертайтеся в компанію «MANZANA». Ми проводимо озеленення офісу якісно, в короткі терміни і з урахуванням всіх побажань клієнта.

  Декорування і фітодизайн: наші послуги

  Декорування:

  • розробка проектів дизайну;
  • декорування приміщень до особливих дат;
  • класичне декорування приміщень.

  Фітодизайн офиса:

  • доставка живих квітів;
  • окультурення рослин, які вже є в офісі;
  • догляд за рослинами;
  • пересадка;
  • закупівля рослин.

  Всі види робіт проводяться досвідченими фахівцями, які багато років займаються декором і озелененням. Вони розробляють проекти і продумують фітодизайн, виходячи з рекомендацій і побажань клієнта. Яким би ви не хотіли бачити свій офіс, наші співробітники втілять в реальність всі ваші задуми!

  Фітодизайн офісу і декор – це практично!

  Ті, хто вважає, що декорування офісного приміщення не приносить ніякої користі, помиляються. Мобільні декоративні перегородки – інновація в області зонування простору – розвіюють цей стереотип.

  Такі перегородки і виглядають привабливо, і дозволяють ненав’язливо розділити приміщення. Одна з їх численних переваг – швидка установка, яка не вимагає практично ніяких зусиль. Перегородка може приймати найрізноманітніші форми. Завдяки цьому вона не набридає навіть після тривалої експлуатації.

  Існує ще безліч декоративних предметів, які можна використовувати в якості елементів освітлення, письмового приладдя і т.д.
  Про користь рослин вже все давно сказано. По-перше, зелений колір позитивно впливає на очі, які часто втомлюються від монітору. По-друге, вони синтезують кисень. По-третє, рослини просто піднімають настрій своєю красою. А хороша обстановка і доброзичлива атмосфера в офісі – це безцінне!

  Детальніше

  Україна, м. Київ,
  вул. Новокостянтинівська, будинок 1В.

  info@manzana.in.ua

  +38 (044) 338-65-54
  +38 (067) 329-54-64