Забезпечення офісів

організуємо все необхідне для Вашої роботи

Переконайтеся в якості наших товарів

Що входить в забеспечення офісів від MANZANA?

Витратні матеріали

Побутова хімія

Чай, кава, вода

Продукти харчування

Техніка, канцелярія

Меблі, елементи інтер’єру

Як ми організуємо послуги забеспечення?

Поставляємо всі групи товарів, необхідні для офісу і співробітників

Підбираємо персонал під Ваші потреби.
Виділяємо окремого супер-менеджера для вирішення Ваших завдань

Контролюємо якість товарів, надаємо відповідні документи

Графік поставок адаптуємо 100% під Вас

Таблиця споживання офісних товарів (в міс):

Переконайтесь у якості наших послуг!

Замовте дегустацію кави БЕЗКОШТОВНО  В офісі важлива кожна дрібниця. Жоден працівник не може виконувати свої завдання без канцелярського приладдя, програмного забезпечення, їжі і води. Щоб офісні «запаси» регулярно і в повній мірі поповнювалися, довірте цю роботу професіоналам. Фахівці компанії «Манзана» розбираються в цінах, виробниках і товарах. Будьте впевнені: скориставшись нашими послугами, Ви будете отримувати тільки якісну продукцію за приємними цінами.

  Ми може забезпечити Вас не тільки звичайною продукцією, але і іміджевою. Це брендоване офісне приладдя, яке підкреслить стиль компанії.

  Забезпечення офісів від компанії «MANZANA»

  Що ми можемо запропонувати клієнтам:

  • закупівля канцелярського приладдя;
  • придбання програмного забезпечення;
  • забеспечення продуктами харчування;
  • забеспечення напоями.

  Забезпечення офісів може бути як одноразовим заходом, так і може проводитися на регулярній основі. Доручивши цю роботу співробітникам компанії «Манзана», Ви зможете забути про таку рутинну роботу, як забезпечення офісу всім необхідним.

  Забезпечення офісів компанією «Манзана»: переваги співпраці з нами

  Головне достоїнство нашої компанії – досвідчені фахівці, які знають, як знайти підхід до бізнесу кожного клієнта. Розглянемо й інші переваги.

  • Усі питання, пов’язані із забезпеченням офісу, Ви можете вирішити одним телефонним звінком. Клієнт має можливість висловити свої побажання щодо канцелярії, їжі, напоїв, техніки та програмного забезпечення за один раз. «Манзана» заощаджує Ваш час!
  • Доставка усієї замовленої продукції здійснюється однією партією.
  • Ми відповідально підходимо до вибору продукції, що поставляється. Наші фахівці витрачають велику кількість часу на вивчення ринку, завдяки чому клієнти отримують тільки найкраще.
  • «Манзана» видає документи, які в подальшому використовуються для вирішення організаційних питань всередині компанії.

  Щоб забезпечити офіс всім необхідним, потрібно витратити чимало сил і часу. Дозвольте своїм працівникам не відволікатися на такі рутинні завдання. Компанія «Манзана» візьме їх на себе! Будьте впевнені: ми не втратимо ні найменшої деталі. Скориставшись послугами нашої компанії отримуєте – оперативну доставку, широкий вибір продукції, що поставляється і високий рівень сервісу.

  Щоб замовити послугу, телефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті. Також зв’язатися з нами можна, написавши на електронну пошту. Через деякий час представник компанії «Манзана» зв’яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення. Із задоволенням допоможемо Вашому бізнесу!

  Детальніше

  Україна, м. Київ,
  вул. Новокостянтинівська, буд 1В.

  info@manzana.in.ua

  +38 (044) 338-65-54
  +38 (067) 329-54-64