Як розраховується прибирання приміщень офісів?

Компанія «Manzana» несе в життя людей чистоту і радість. У сферу наших послуг входить прибирання приміщень офісів, квартир, котеджів, інших об’єктів. Досвідчені майстри своєї справи, які пройшли навчання, готові до виконання найскладніших завдань. Вони якісно і в короткий термін зроблять прибирання квартир і офісу, приведуть в порядок кабінети, коридори, харчові та санітарні зони.

Що входить в комплекс заходів з прибирання офісних приміщень

 1. Прибирання приміщень офісів вранці – здійснюється до того, як почнеться робочий день співробітників. Це дозволяє привести в порядок кабінети, столи, освіжити поверхні, що позитивно позначається на самопочутті та настрої робочого колективу.
 2. Офісне вечірнє прибирання – рекомендується робити на підприємствах, де після робочого дня підлоги сильно забруднюються, в офісах з високою прохідністю, коли робочий день співробітників починається рано, о 5-6 годині.
 3. Термінове прибирання офісних приміщень – проводиться при необхідності, за викликом, не залежно від часу, воно обговорюється з клієнтом.
 4. Прибирання приміщень офісів у вихідні дні – проводиться в суботу або неділю, розраховується на весь тиждень. Це хороший варіант для невеликих колективів і офісів з малим потоком клієнтів.
 5. Генеральне прибирання – проводиться 1-2 рази на місяць, іноді частіше, все залежить від ступеня забрудненості і домовленості. Генеральне прибирання могутніше і інтенсивніше від щоденного, включає додаткове використання технічних і миючих засобів.

Щоденне прибирання офісу передбачає сухе і вологе очищення поверхонь, дзеркал, миття підлог, санацію санвузлів, видалення пилу з предметів, стін, комп’ютерної техніки, витирання дверей, ніжок стільців, ін. До спектру генерального прибирання, крім перерахованих сервісів, входить видалення плям і повне очищення м’яких меблів (диванів, крісел, стільців) з використанням спеціальної техніки. Миття вікон, видалення бруду і пилу з важкодоступних місць, очищення радіаторів, кондиціонерів, батарей, ін. Після будь-якого прибирання приміщення виглядають чистими і доглянутими, в них хочеться ефективно працювати.

Переваги компанії Manzana:

 1. Якісне виконання робіт;
 2. Кваліфікований персонал;
 3. Замовник сам обирає графік прибирання;
 4. Укладається договір на послугу;
 5. Використовується безпечна хімія;
 6. Застосовується спец. обладнання;
 7. Виконується будь-який тип прибирання;
 8. Персонал проходить навчання;
 9. Прийнятна ціна, висока якість.

Як розраховується вартість прибирання приміщень і офісів?

Замовляючи прибирання офісу, слід розуміти, як розраховується вартість. Зробивши заявку, ви отримуєте прайс розцінок, з нього вибираєте необхідні послуги, щодо яких і розраховується вартість. Також ціна залежить від площі приміщення, меблів та інвентарю, що знаходиться в ньому. Комплексне генеральне прибирання містить свій перелік послуг, замовляючи його, проводиться розрахунок по квадратурі, яку слід прибрати. Для більш детального розрахунку, менеджер виїжджає на об’єкт, визначається обсяг робіт, потім складається і підписується договір, в якому описані всі послуги та їх вартість.

Переваги замовлення прибирання клінінгової компанії

Робота клінінгової компанії розрахована на високу якість і швидкість виконання. Вона не тільки замінює штатних прибиральників, але і дозволяє економити бюджет. Прибирання приміщень офісів вранці або ввечері, що здійснюється працівниками, які приходять, обходиться дешевше, ніж зарплата штатного персоналу. Далі йде якість, наші співробітники проходять навчання, використовують професійну хімію, яка добре чистить і абсолютно нешкідлива для людини.

Генеральне прибирання дозволяє привести в порядок приміщення офісу, зробити його новим, як після ремонту. Великий плюс якісного прибирання в зручності для співробітників, їм не доводиться забиратися самим, а також для відвідувачів, набагато приємніше сидіти в чистому офісі. Звідси підвищення продажів, позбавлення керівництва від підбору персоналу (прибиральниць). Все тягар прибирання та кадрів перекладається на плечі клінінгової компаній, що дозволяє керівництву зосередитися на професійній роботі, це приносить більше користі і грошей компанії.