12 переваг фасіліті-менеджменту

Фасіліті-менеджмент – відносно новий напрямок на українському ринку послуг. Він має на увазі передачу непрофільних робіт на об’єкті аутсорсинговій компанії. Клієнти, що користуються цією послугою, мають більше часу на заняття основним бізнесом, а також отримують у своє розпорядження висококваліфікованих фахівців. Нижче ми розглянемо основні плюси фасіліті-менеджменту.

Фасіліті-менеджмент Київ: дюжина переваг

 1. Клієнту надається повний спектр послуг з обслуговування об’єкта. Всі поточні завдання і роботи перекладаються на плечі фахівців профільної компанії. Замовнику не потрібно час від часу викликати сторонніх фахівців, витрачаючи на це дорогоцінний час.
 2. Перевага, яка логічно випливає з попереднього пункту, – швидке реагування. Іноді в офісі трапляються екстрені ситуації, які вимагають негайного втручання. Фасіліті-менеджмент має передбає можливість скористатися послугами фахівця в будь-який момент і в короткі терміни.
 3. Оптом дешевше. Замовляючи комплекс послуг, ви витрачаєте відчутно менше грошей, ніж на виклик майстрів окремо. Крім того, постійні клієнти часто отримують від компаній ще й приємні знижки.
 4. Клієнту не потрібно витрачати час на підбір кваліфікованих кадрів для виконання робіт. Підрядник веде кадрову політику самостійно, приймаючи на роботу виключно професіоналів своєї справи.
 5. Kомпания, що надає послугу фасіліті-менеджменту, забезпечує своїх співробітників усім необхідним для роботи: інструментами, деталями, миючими засобами та ін.
 6. Кваліфікація фахівців підвищується також за рахунок аутсорсингової компанії. Серед компаній, що надають послугу фасіліті-менеджмент Київ, поширена практика постійного вдосконалення навичок своїх працівників.
 7. Фахівці навчаються непомітному проведенню робіт. Вони не заважають робочому процесу в офісі, чого, як правило, не скажеш про майстрів за викликом.
 8. Клієнт, замовивши послугу одного разу, практично не залучається до подальшого процесу. Фахівці самі знають, що потрібно робити і коли.
 9. Працівники вирішують не тільки поточні завдання, але і реалізують ряд профілактичних заходів. Таким чином, в офісі набагато рідше трапляються поломки, а навколо цілодобово панує ідеальна чистота.
 10. Скориставшись послугою фасіліті-менеджменту, замовник може точно розрахувати майбутні витрати на утримання офісу. Це дозволяє більш ефективно планувати бюджет компанії.
 11. Клієнту не потрібно піклуватися про лікарняні та відпустки працівників. Він завжди може бути впевнений, що фахівець буде на місці, в будь-який момент готовий приступити до виконання своїх професійних обов’язків.
 12. Фасіліті-менеджмент ще не дуже поширений у Києві і Україні в цілому. Завдяки цьому компанії, які крокують в ногу з часом, можуть якісно виділитися на тлі конкурентів. Чистий, гарний офіс, що знаходиться у відмінному технічному стані, – це незаперечна перевага будь-якої компанії.

Висновок

Це лише деякі переваги фасіліті-менеджменту. Насправді перелік більший, і всі переваги даної послуги ви зможете відчути вже на практиці.
Facilities-management Київ – відмінна можливість для столичних компаній «позбутися» від щоденних рутинних проблем і завдань, які віднімають чимало часу, передавши їх в руки професіоналів. З першого дня користування даною послугою ви відчуєте всі перераховані вище плюси свого рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code