Як обрати клінінгову компанію b2b у Києві?

Багато хто помилково вважає, що вибору клінінгової компанії не варто приділяти багато уваги, адже прибирання є прибирання, і всі його роблять однаково. Насправді це важливе питання, до якого не можна халатно ставитися. Від якості послуг, що надаються, залежить зовнішній вигляд офісу, його стан і комфорт співробітників. Нижче ви можете ознайомитися з рекомендаціями щодо вибору компанії, що здійснює клінінг приміщень.

Правила та рекомендації

Комплекс послуг, який пропонує клінінгова компанія

Перше, що варто зробити, – ознайомитися з видами робіт, які виконують фахівці компанії. Зрозуміло, найкраще, щоб працівники могли надати весь спектр клінінгових послуг: від вологого прибирання та хімчистки до масштабного генерального прибирання.
В іншому випадку вам потрібно буде користуватися послугами кількох компаній, що не тільки незручно, але й обійдеться дорожче.

Вартість послуг

Тут не все так очевидно, як може здатися на перший погляд. Рекомендується віддавати перевагу компаніям із середніми цінами на ринку. Занадто дорогі пропозиції, як правило, не виправдовують себе, адже накрутка робиться за бренд. Надто дешеві пропозиції також потрібно обходити стороною, якими б привабливими вони не здавалися. Зрозуміло, мова не йде про випадки, коли клінінгова компанія пропонує акційну вартість.
Найчастіші причини занадто низьких цін:

  • мінімальний перелік послуг, що надаються;
  • використання звичайного обладнання замість професійного;
  • застосування дешевих хімічних засобів;
  • персонал низької кваліфікації.

Прибирання професіоналами своєї справи з використанням дорогого устаткування просто не може коштувати дешево.
Перш ніж визначитися з компанією, можна дізнатися про знижки, запропоновані постійним клієнтам.

Досвід і професіоналізм
Середньостатистична клінінгова компанія Києва, як правило, розміщує на своєму сайті перелік найвідоміших клієнтів, з якими вона співпрацювала. Оцініть, хто довіряє цій компанії, в якому стані знаходяться обслуговані офіси. Досвід роботи з відомими брендами – це завжди велика перевага.
Крім того, поцікавтеся про кваліфікацію співробітників. Дізнайтеся, якими техніками вони володіють, яке навчання проходили і так далі. Як правило, представники компанії охоче розповідають про професійні якості своїх працівників.

Європейський підхід
Деякі компанії використовують західну традицію ведення бізнесу. Йдеться про використання останніх розробок в сфері клінінгу, новітнього обладнання та хімічних засобів. Це кращий варіант для співпраці.
Наступним пунктом є рівень сервісу. Бажано, щоб працівники, проводячи клінінг приміщень, робили це з посмішкою і доброзичливістю. Співробітники офісу будуть часто зіштовхуються з клінінг-фахівцями, і вкрай важливо, щоб цей контакт був позитивним.

Відгуки та рекомендації
Це потужний інструмент, який допоможе вам легко зробити правильний вибір. Клінінгова компанія часто користується перевагами сарафанного радіо. Про такі компанії говорять, їх рекомендують друзям.
Якщо у вас немає знайомих з подібним досвідом, зверніться за допомогою до інтернету. Часто відгуки про співпрацю включають в себе інформацію і про комплекс послуг, і про застосованї засоби, і про кваліфікацію персоналу.

Висновок

Зробити правильний вибір нескладно. Необхідно підійти до питання серйозно та приділити йому достатньо часу. Варіантів на ринку можна знайти безліч, і всі вони мають свої особливості. Наприклад, існує далеко не одна клінінгова компанія в Києві. Все у ваших руках!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code