Технічне обслуговування інженерних мереж будівель і споруд

Фундаментом безперебійної роботи будь-якої нерухомості є якісне технічне обслуговування інженерних мереж будівель і споруд. Це дозволяє вести безперебійну роботу компаніям і організаціям, офіси яких знаходяться в будівлі, дає можливість запобігти поломки та аварійні ситуації. Технічне обслуговування інженерних мереж будівель і споруд направлено як на профілактику обладнання, так і на його підтримку і обслуговування.

Що входить в послугу технічного обслуговування інженерних мереж будівель?

Архітектура і технічне оснащення з кожним роком модернізується, що веде до ускладнення технічного обслуговування інженерних мереж будівель і споруд. Для виконання таких робіт слід мати певний багаж знань і умінь, що власникам нерухомості досить складно зробити. Тут на виручку приходить фасіліті менеджмент, він повністю бере на себе відповідальність за обслуговування, порядок проведення ремонтних і профілактичних робіт.

Виділяють такі типи обслуговування:

  1. Регулярне – роботи або моніторинг проводиться на постійній основі.
  2. Періодичне – проводиться відповідно до встановленого графіка.
  3. Сезонне – проводиться на стику сезонів, перехід з літа на зиму і навпаки.

Наші переваги

Компанія Манзана проводить технічне обслуговування інженерних мереж будівель і споруд, працює з нерухомістю різного призначення і розміру. Ми функціонуємо згідно з регламентом з контролю, діагностуємо, обслуговуємо і ремонтуємо обладнання, проводимо перевірки відповідно до заснованого графіка.

Переваги замовлення послуг:

  • Проводимо операції на високому рівні, гарантуємо якість виконаних робіт.
  • Надаємо вузькопрофільний кваліфікований персонал.
  • Надаємо майстрів з усіма необхідними інструментами і обладнанням.
  • Швидко усуваємо несправності електромереж і забезпечуємо їх функціонування.
  • Проводимо консультації, даємо рекомендації з модернізації і зниженні витрат.
  • Чітко виконуємо всі умови договору, надаємо лояльні ціни.

Як розрахувати вартість послуги?

Ціна на обслуговування нерухомості в кожному випадку різна, залежить від кількох факторів. Перш за все, це розмір і тип об’єкту, специфіка робіт і їх складність. Вартість залежить і від складання графіка обслуговування, регулярності проведення профілактик. Технічне обслуговування інженерних мереж будівель і споруд залежить і від технічної документації на обладнання, від терміну обслуговування (разовий вихід або постійна робота на 5 і більше років).

Порядок проведення технічного обслуговування

Обладнання повинно працювати, а простої і поломки ведуть до фінансових втрат, а іноді позбавляють життя людей. Дотримання правил безпеки і експлуатації дозволить уникнути проблем, а для цього потрібно чітке і регулярне технічне обслуговування. Перш за все, складаються плани і графіки. Щодо них проводяться огляди обладнання, при необхідності підтягуються болти, змащуються деталі, змінюються проводка, трубки, пр. При первинному огляді визначається вид обслуговування: поточний ремонт, огляд, малий, середній або капітальний ремонт.