Аутсорс послуги обслуговування і експлуатації комерційної нерухомості

Обслуговування та експлуатація комерційної нерухомості – це управління і контроль за усіма інженерними мережами, сервісом з прибирання та ремонту приміщень, ін. Сучасне технічне обслуговування потрібно кожному об’єкту нерухомості, особливо без нього не обходяться великі компанії і організації. Утримання непрофільних команд, що виконують технічне обслуговування, не завжди виправдано. Щоб позбавити директорат від цих проблем, з’явився фасіліті менеджмент – новий тип бізнесу, який і забезпечує всю додаткову непрофільну роботу компаній.

Які переваги для компанії від аутсорсингу

Аутсорсинг передбачає віддачу непрофільних робіт, в управління іншим компаніям. З’явившийся фасіліті менеджмент – це компанія в компанії. Наприклад, бюро перекладів зі штатом 60 працівників, віддає на аутсорс обслуговування інженерних систем будівель і споруд: ресепшн, охорону, стеження за опалювальними системами, прибирання приміщень, інші непрофільні роботи. А самі співробітники займаються тільки своїми професійними обов’язками.

Переваги аутсорсингу:

 • Не потрібно набирати додатковий персонал і вводити його до штату.
 • Спрощується робота для бухгалтера (він теж може бути найнятим через аутсор).
 • Менеджер з персоналу не проводить співбесіду з електриками та слюсарями.
 • Достатньо укласти договір на обслуговування інженерних систем будівель і споруд, визначити спектр необхідних послуг, і просто насолоджуватися своєю профільною діяльністю.
 • Оплата прозора, виконується відповідно до умов договору. У порівнянні зі штатними найнятими працівниками, ті ж самі функціональні обов’язки від аутсорсингової компанії обійдуться дешевше.

Що включає в себе ця послуга:

 1. Підтримку інженерних систем будівлі.
 2. Наладку й установку устаткування.
 3. Контроль за дотриманням документації.
 4. Складання та введення технічних документів.
 5. Підготовку приміщень до опалювального сезону.
 6. Підбір та забезпечення матеріально-технічною базою.
 7. Планові та ремонтні роботи.
 8. Усунення несправностей, аварійних ситуацій.
 9. Підтримку систем в працездатному стані, ін.

Як аутсорсинг впливає на працездатність співробітників

Обслуговування та експлуатація комерційної нерухомості може виконуватися самостійно, але для цього доведеться тримати в штаті персонал або шукати і викликати його при необхідності. Наприклад, злагоджено працюча комп’ютерна мережа дала збій, простоює робота. Але на пошук і виклик фахівця потрібен час. Тут на виручку приходить аутсорс. Його співробітник знайомий вже з мережею, адміністрував її, тому швидко знайде поломку і усуне проблему, чим мінімізує простої, не дасть втратити заробіток компанії.

Віддаючи обслуговування інженерних систем будівель і споруд на аутсорс, компанія виграє в фінансах і якості. Використовувати фасіліті менеджмент можна як в масовому системному плані, так і щодо окремих категорій робіт. Для співробітників і відвідувачів важлива чистота, послугу з прибирання офісів можна замовити окремо, а також включити її в комплекс обслуговування і експлуатації комерційної нерухомості. Це стосується і охорони підприємств, ведення бухгалтерського обліку, опалювальних систем, ін.

Плюси та мінуси аутсорсингових послуг:

 • Вагомий плюс обслуговування та експлуатації комерційної нерухомості, відданої на аутсорс у відстороненні від непрофільних робіт компанії замовника, перекладання всіх робіт на плечі професіоналів.
 • Компанія не витрачає часу на підбір персоналу, його введення до штатного розпису, не нараховує зарплату, а просто укладає договір, за яким здійснюється співробітництво, і надається комплекс встановлених послуг.
 • Виграється час, який витрачатися на підбір і тестування персоналу. Економляться кошти компанії, якщо розглядати повний розклад і прораховувати зарплати, податки. Це вигідно для самих компаній.

Мінус може ховатися в недоскональному виконанні своїх завдань аутсорсинговою компанією. Тут слід вибрати професіонала, в іншому випадку можна отримати проблеми. Але ви завжди можете розірвати договір і знайти іншого виконавця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code