ТОП-3 компаній в акції «Врятуй дерево» за підсумками 2014 року

У 2014 році компанія Манзана, один з лідерів ринку в сфері послуг по екологічної утилізації офісного обладнання, клінінгу та комплексного облсужіванія офісів, підтримала акцію “Врятуй Дерево” і провела серед своїх клієнтів конкурс зі збору макулатури. У конкурсі брали участь українські офіси великих західних компаній, серед яких співробітники компанії MANZANA визначили трійку лідерів за кількістю зібраної макулатури.

На думку співробітників компанії Манзана, часто офісні співробітники не задаються питанням про збір макулатури. На сьогоднішній день даний напрямок активно розвивається на виробництвах і на складах, в той час як тонни паперу, яку щодня використовують на своєму робочому місці офісні співробітники, викидаються в смітник. Саме по-цьому вкрай важливо донести інформацію про користь збору макулатури безпосередньо до самих офісних працівників.

Як заявила директор компанії МАНЗАЛА Ганна Соловей, «для нас цей напрямок є новим. Наша компанія успішно надавала послуги з утилізації офісного обладнання, а ось питанням збору макулатури в офісах наших клієнтів ми вперше зайнялися в 2014 році. За такий короткий час ми змогли переконати більше 20 компаній приєднатися до нашої акції “Врятуй дерево».
За підсумками конкурсу по збору макулатури в 2014 році, лідерами стали компанії Johnson & Johnson, Dr.Reddy’s і компанія Indesit, розділивши між собою відповідно 1-е, 2-е і 3-е місце.
Як заявили співробітники компанії МАНЗАЛА, завдяки спільним зусиллям було врятовано понад 15 дерев, зекономлено 20 000 літрів води, 1000 кВт електроенергії і був відвернений викид 1700 кг СО2. Вся команда MANZANA висловлює подяку всім компаніям, які взяли участь у даному конкурсі.

За словами директора MANZANA, «ми вважаємо, що це непоганий результат для початку. Сподіваємося, що в 2015 році ми зможемо досягти набагато більших успіхів»

Нагадаємо, що Компанія MANZANA, будучи професійною компанією в сфері обслуговування офісів, пропонує комплекс послуг у сфері FacilityManagement:

  • Обслуговування офісної меблів
  • Обслуговування офісної техніки
  • Технічне обслуговування, обслуговування інженерних систем
  • Клінінг
  • Утилізація
  • Постачання
  • Надання персоналу
  • Додаткові послуги