В чому особливості промислового клінінгу?

Промисловий клінінг – це послуга, яка передбачає прибирання виробничих приміщень. Вона відрізняється від побутового клінінгу проведеними заходами та вимогами до результату. Клінінг такого типу потребує наявності у фахівців певних навичок і знань, а також обладнання та хімічних засобів. Саме тому проводити прибирання виробничого приміщення силами своїх працівників вкрай важко. Нижче ми детально розглянемо, що собою являє клінінг даного типу.

Промисловий клінінг: основні етапи

Процедура збирання залежить від особливостей приміщення, однак можна виділити перелік етапів, який актуальний для будь-якого об’єкта.

  • Прибирання та дезінфекція. Приміщення і предмети очищаються від пилу, забруднень і відходів виробництва, якщо такі є. Фахівці клінінгових компаній підбирають хімічні засоби, враховуючи характер забруднень. Дезінфекція передбачає очищення об’єкта від шкідливих речовин і бактерій. Це особливо важливо для виробництв, що мають справу з продуктами харчування. Забезпечується збір і винесення сміття.
  • Чищення обладнання. Всі технічні пристосування, які знаходяться на об’єкті, підлягають регулярному чищенні. Мова йде не тільки про апаратуру, яка має відношення до виробництва, але і про кондиціонерах, вентиляційних, каналізаційних системах і холодильних установках. Все, з чим стикаються співробітники на об’єкті в ході роботи або після неї, повинен бути чистим.
  • Спеціалізовані роботи. Мова йде про шліфуванні поверхонь, прибирання резервуарів, стель і стін миття вікон і вітражів, прибирання складів. Сюди ж відносяться специфічні заходи, які необхідно провести для конкретного виробничого об’єкта. Вони обумовлюються заздалегідь з компанією, що надає послуги. Промисловий клінінг – це гнучка послуга, яка задовольняє запити будь-якого замовника.

Фахівці з клінінгу можуть виконати роботу одноразово або ж проводити регулярні прибирання. Зрозуміло, що другий варіант кращий, адже в такому разі ваші співробітники будуть працювати завжди в чистих умовах.

Промисловий клінінг: як проходить співпраця з клінінгової компанією

Співпраця відбувається в кілька етапів. Починається все з оцінки робіт. На об’єкт виїжджає представник компаній, який оцінює ступінь забруднення, а також визначає його характер. В результаті узгоджується перелік реалізованих заходів та кошторис.
Наступний етап – підготовчі роботи. Приміщення звільняється для проведення клінінгу. Необхідні предмети виносяться, а потрібне обладнання накривається захисною плівкою. Далі проводиться сама прибирання. Завершується все здачею об’єкта замовнику. Клієнт оцінює якість виконаних робіт і, якщо його все влаштовує, підписує акт прийому.
У процесі роботи від замовника вимагається мінімальна залученість у процес, що й робить послугу промислового клінінгу вкрай зручною і, відповідно, популярною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code