Переваги аутсорсингу при прибирання службових приміщень

Аутсорсинг – це передача компанією певних бізнес-процесів у відповідальність підрядника. Він відрізняється від класичних послуг тим, що найчастіше має тривалу співпрацю з умовами договору. Сьогодні аутсорсинг стає все більш популярним, оскільки звільняє керівників від необхідності вирішувати непрофільні завдання.
Прибирання службових приміщень у цьому контексті є показовим прикладом. Далеко не кожна компанія може організувати базу для проведення високоефективної прибирання. Внаслідок цього страждає якість, а витрачатися на окремих фахівців все одно доводиться. Нижче ми детально розглянемо переваги аутсорсингових клінінгових послуг.

Прибирання службових приміщень: чому саме аутсорсинг?

  • Економія коштів. Щоб ввести клінінгових фахівців у штат компанії, потрібно організувати для них відповідні умови. Це та інвентар, і хімічні засоби, і одяг, і обіди, якщо харчування передбачено всередині компанії. Крім того, з кожної зарплати необхідно відраховувати податки. Аутсорсингова фірма всі ці витрати бере на себе, що робить цю пропозицію вигідним з економічної точки зору.
  • Економія простору. Штатних фахівців потрібно десь розмістити. Також необхідно організувати місце для зберігання інвентарю та інших пристосувань для клінінгу. Все це вимагає чималої кількості простору. Профільні компанії все самостійно привозять і відвозять.
  • Надійність. Прибирання службових приміщень фахівцями «з боку» передбачає постійне наявність працівника на місці. Ніяких лікарняних, відгулів і відпусток. Якщо ж фахівця і потрібно відлучитися, його компанія тут же підшукує заміну, не турбуючи клієнта з цього приводу.
  • Кадрова сторона питання. Замовивши послуги на аутсорсе, ви позбавляєте себе необхідністю самостійно підшукувати працівників. Компанія-виконавець зобов’язується надати вам високоякісних фахівців, які належним чином виконують роботу.
  • Гарантії якості. Пункт, який логічно випливає з попереднього. Профільні компанії проводять жорсткий відбір працівників, тому вони можуть поручитися за результат. Фірми надають гарантії якості, тому ви можете бути впевнені в позитивному результаті співробітництва.
  • Юридична складова. Процес оформлення співпраці з аутсорсинговою компанією набагато більш простий, ніж укладення трудового договору з фахівцем. Прибирання службових приміщень сторонньою фірмою – вибір тих, хто не любить бюрократію і рішення багатьох питань з документами.

Саме ці переваги і роблять аутсорсинговий клінінг службових приміщень сьогодні настільки популярним. На Заході переважна більшість компаній вже перейшло на співпрацю такого типу. В Україні цей процес набрав обертів, але поступова популяризація аутсорсингу чітко простежується у багатьох сферах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code