В Україні електроніку утилізують за європейськими стандартами

Компанія Manzana – один з лідерів ринку у сфері переробки офісного обладнання – повідомляє про підписання договору з міжнародним хімічним і фармацевтичним концерном Bayer. В рамках угоди було утилізовано кілька сотень одиниць комп’ютерної та офісної техніки.

Експерти Manzana відзначають, що це співробітництво має стати прикладом для всіх компаній і підприємств, що використовують оргтехніку, оскільки питання утилізації застарілого устаткування серед багатьох українських компаній стоїть зараз дуже гостро.

«Процедура утилізації виконується за всіма правилами як українського, так і європейського законодавства. Ми розуміємо, що юридичний супровід цих процесів, це зона особливої відповідальності, тому приділяємо цьому підвищену увагу», – коментує Ганна Соловей, директор департаменту по роботі з клієнтами компанії Manzana.

За її словами, вся списана електроніка розділяється і рассортировывается на однорідні матеріали. Всі отримані матеріали, в свою чергу, відправляються на переробку, що дозволяє використовувати їх у виробництві нового обладнання.

Нагадаємо, сьогодні в Україні обсяги закупівлі офісної електроніки повинні стати зваженим рішенням, оскільки питання її подальшої утилізації може принести чимало клопоту як в юридичному аспекті, аспекті незапланованих фінансових витрат, так і у якості виконання замовлення.

«Такі тенденції обумовлені посиленням контролю держави за процесом утилізації відпрацьованої оргтехніки. Тому офісу, закупающему відповідне обладнання, слід визначитися, який обсяг техніки буде оптимальним у контексті її ефективності під час використання, а також у контексті утилізації її в майбутньому», — вважає Ганна Соловей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code