Оформлення офісу квітами – запорука гарного настрою співробітників

Багато власників офісних приміщень байдуже ставляться до ідеї озеленення. Мовляв, робоче місце не повинно бути схоже на сад або клумбу – головне, щоб всі робочі приналежності були в зоні досяжності. Проте користь рослин в офісах вже неодноразово була доведена. Недоліків у такого рішення немає. Озеленення здійснюється в короткі терміни і без залучення великої кількості робочої сили. А догляд за рослинами в офісі може здійснювати спеціально найнятий людина – флорист.

Наукова сторона питання

Одним з останніх профільних досліджень став аналіз, проведений вченими Університету Техасу. Звіт, опублікований організаторами дослідження, показав, що між фактом озеленення офісу і задоволеністю співробітників є прямий зв’язок.
82% працівників, офіси яких прикрашені квітами або іншими рослинами, вважають себе щасливими на робочому місці. Серед тих, хто позбавлений можливості милуватися зеленню, 58% вважають себе незадоволеними. Причому стосується це не тільки чисто візуальної сторони питання. Співробітники офісів без зелені мають гірше відносини з начальством і колегами, вони відчувають себе більш роздратованими і втомленими. Можна зробити висновок, що квіти позитивно впливають на всі аспекти життєдіяльності офісу.
Крім того, деякі співробітники самі проявляють ініціативу здійснювати догляд за рослинами в офісі. Це відволікає від складних завдань, розслабляє і піднімає настрій. Згідно з підсумками дослідження, любов до квітів в офісі не залежить від посади, заробітної плати або стажу в компанії. Різниця є лише в гендері: як не дивно, чоловіки більше цінують озеленення офісного простору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code