Як прибирання офісів впливає на ефективність співробітників?

Людина – істота, вразлива до зовнішнього оточення. Фахівці по роботі з персоналом давно усвідомили важливість цієї особливості, тому оформлюють офіси з урахуванням найменших деталей. Вони підбирають відповідні кольори для робочої зони та куточка відпочинку, озеленяють приміщення, встановлюють прозорі стіни і так далі. Але, на жаль, рідко хто з усією серйозністю ставиться до самого банального – до чистоти. Адже прибирання офісу – один з найпростіших способів поліпшити робочі показники. Про те, як чистота впливає на продуктивність офісних співробітників, читайте нижче.

Чистота – запорука здоров’я

Регулярне прибирання офісних приміщень мінімізує кількість шкідливих бактерій, які є у повітрі та знаходяться на поверхнях. Адже легке нездужання в рази знижує працездатність працівника. Навіть якщо офіс зовні виглядає чистим, потрібно обов’язково проводити регулярне вологе прибирання, а трохи рідше – генеральне.
Не забувайте, що хвороби, викликані бактеріями, можуть і зовсім «вивести з ладу» співробітника. Тривалі лікарняні значно зменшують показники ефективності роботи офісу – їх можна легко уникнути.

Менше стресу

Приміщення, в якому панує безлад, з часом починає дратувати. Вплив чистоти на рівень стресу давно науково доведений. Особливо це стосується людей, патологічно схильних до ідеальної чистоти. Співробітник, що знаходиться в поганому психоемоційному стані, працює в рази гірше.
Роздратованість може призвести до погіршення сну та депресії. Подібні явища пригнічують розумові процеси в головному мозку, що негативно позначається на продуктивності. Найсильніше від цього страждають фахівці, від яких потрібний креатив.

Концентруємося!

Людина влаштована таким чином, що неорганізована обстановка знижує концентрацію на певній задачі. Пилові столи і розкидане офісне приладдя просто відволікають.
У неписаному статуті деяких компаній є пункт про підтримку чистоти на робочому місці. Керівники не тільки замовляють послуги прибирання офісів, але й вимагають від своїх співробітників відповідального ставлення до свого робочого місця. Нерідко за дотримання даних рекомендацій вони отримують заохочувальні винагороди.

Поліпшення настрою та морального духу

Чисте, добре організоване офісне приміщення налаштовує на робочий лад. Відсутність стресу і незадоволеності своїм місцем роботи дозволяє співробітнику повністю зосередитися на посадових обов’язках.
Пилові комп’ютери, брудні підлоги і підвіконня знижують моральний дух. Моральний дух – це абстрактне поняття, яке важко піддається поясненню, але це не робить його менш важливим. Погана обстановка пригнічує. Брудний офіс змушує співробітника думати лише про кінець робочого дня, коли він зможе швидше звідси піти. Працівник повинен любити своє місце роботи, а для цього приміщення має асоціюватися з чистотою.

Не втрачаємо час

Послуги прибирання офісів дозволяють співробітникам не відволікатися на дрібниці. Навіть якщо власник приміщення не звертається в клінінг-компанію, прибирання все одно буде хтось проводити. Нерідко це самі працівники: вони протирають власне робоче місце, стежать за станом оргтехніки та інше. На це йде чимало часу, який можна було витратити на робочі завдання. Крім того, це відволікає і знижує концентрацію.
Прибирання офісів клінінг-фахівцями вирішує зазначену проблему. Працівники профільних компаній роблять все непомітно і ефективно, не порушуючи нормальний перебіг офісного життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code