Які засоби використовують при збиранні офісу клінінгової компанією?

Одна з переваг клінінгових компаній – використання цілого комплексу хімічних речовин та інвентарю, який дозволяє домогтися високої ефективності прибирання. Кожна зі складових цього комплексу підбирається з урахуванням специфіки забруднень і особливостей приміщення. Про те, які засоби і пристосування використовуються під час чищення офісів, читайте нижче.

Прибирання офісу клінінгової компанією: застосовуються хімічні засоби

Для прибирання кожної частини офісу використовується окрема «хімія». Кошти можна розділити на кілька категорій.

  • Плямовивідники, поліролі, серветки, ганчірки. Все це використовується для основної прибирання офісу. З допомогою даних засобів очищається підлога, стіни, меблі та оргтехніка. Крім очищення, проводиться ще й часткова дезінфекція. Наприклад, фахівці протирають дезінфікуючими серветками клавіатури і інші елементи, де можуть скупчуватися бактерії.
  • Засоби для чищення туалету і сантехніки. Дані хімічні речовини не тільки ефективно очищають поверхні, але і вбивають мікробів, а також видають приємний запах. В результаті проведення робіт клінінгової компанією туалет набуває ідеальний зовнішній вигляд і стан завдяки використанню професійної «хімії». Вона більш ефективна, ніж побутова. Використовувати побутові хімічні засоби не рекомендується. Якщо вдома туалет відвідує кілька осіб, то в офісі – десятки. Відповідно, речовина повинна справлятися з тією кількістю мікробів і забруднень, яке притаманне такому приміщенню.
  • Для чищення стекол. Послуги прибирання офісу включають в себе доведення вікон і скляних виробів до ідеального блиску. Офісне приміщення – обличчя компанії. Воно повинно виробляти відповідне враження. Фахівці з клінінгу використовують миючі засоби, які видаляють пил і забруднення. Крім того, вони надають блиску і не залишає розлучень. Гідність клінінгових компаній у тому, що вони використовують дорогі засоби, які купують самостійно. Замовник отримує тільки кращі пристосування, не витрачаючи час на їх пошук.
  • Освіжувачі. Використовуються як «ручні» освіжувачі повітря, так і автоматичні, які працюють циклічно.

Прибирання офісу клінінгової компанією: інвентар

Інвентар підбирається в залежності від комплексу клінінгових процедур, який планується проводити. Фахівці використовують прості пристосування: наприклад, швабри, щітки, губки, відра… Також послуги прибирання офісу передбачають використання інвентарю більш вузької спрямованості: сковзало для вікон і підлоги, вакуумний пилосос, моп і так далі.
Як би там не було, все це не піклування замовника. Клінінгова компанія самостійно підбирає оптимальний комплекс інвентарю, який дозволяє досягти найкращого результату. Клієнту ж потрібно просто оформити заявку і чекати закінчення робіт. Такий простотою послуга клінінга і завоювала популярність на ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code