Ключові моменти післябудівного прибирання приміщень

Серйозний ремонт завжди призводить до засмічення офісних приміщень. Прибирання ж необхідно провести якомога швидше, адже в таких умовах працівники не можуть виконувати свої обов’язки. Проводити прибирання власними силами недоцільно. По-перше, без наявності спеціального оснащення, навичок і знань це складно. По-друге, це довго, адже простий в роботі компанії – це збитки.
Виходом в такій ситуації стане послуга, яку пропонують багато українські компанії, – післяремонтне прибирання. Вона дозволяє в короткі терміни надати офісу ідеальний зовнішній вигляд, не витрачаючи на це власні сили. Детальніше про дану послугу читайте нижче.

Що в себе включає післяремонтне прибирання?

Ремонт буває різним, тому і прибирання після нього може відрізнятися. Все залежить від ступеня забруднення, а також від характеру цих забруднень. Однак можна виділити загальний перелік процедур, які актуальні для більшості випадків.

  • Збір будівельного сміття, його вивезення. Сюди входить і великий сміття: залишки цегли, великі будматеріали.
  • Очищення підлоги і стін від залишків будівельних матеріалів. Фарба, цемент, клей, інші рідкі суміші – все це видаляється з поверхні.
  • Чистка килимів і тканинних покриттів. Післяремонтне прибирання передбачає також роботу з елементами інтер’єру. З килимів видаляються плями і шар пилу.
  • Апаратна чистка та полірування підлоги з мармуру і граніту, а також лінолеуму, паркету та ламінату.
  • Видалення забруднень і пилу з дрібних деталей: вентиляційних отворів, радіаторів, плінтусів, вмикачів, розеток.
  • Очищення меблів. Колишній зовнішній вигляд повертається як м’якої, так і класичних меблів.
  • Робота над вікнами, дзеркалами і виробами зі скла. Поверхня очищається і натирається до блиску. Професійні хімічні засоби дозволяють не залишати при цьому розлучень.
  • Очищення дверних блоків.
  • Миття сантехніки і поверхонь в туалеті. Використання дезінфікуючих хімічних засобів.

Післяремонтне прибирання: від чого залежить ціна?

Більше всього на остаточну вартість послуги впливає квадратура приміщення і ступінь забруднення. Саме дані фактори визначають, скільки потрібно робочих рук, а також скільки часу фахівці витратять на виконання завдання. Ціна залежить від комплексу клінінгових процедур. Наприклад, клієнт може відмовитися від миття вікон, тим самим заощадивши.
Важливим моментом є тимчасові рамки. Як і в будь-якій іншій сфері, у клінінг за терміновість доводиться платити. Також пам’ятайте, що незакінчений ремонт підвищує вартість клінінгу. По-перше, такі умови більш важкі для прибирає персоналу. По-друге, поточний ремонт може знову забруднювати приміщення.
Конкретну цифру потрібно уточнювати при розмові з представником компанії. Не забувайте, що фірми часто надають своїм клієнтам різні знижки. Можливо, пощастить і вам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code