Прибирання після ремонту – зручно, доступно та вигідно

Акуратний сучасний офіс завжди свідчить про серйозність і впевненості компанії. Якщо в ньому проводиться ремонт, обов’язково потрібно продумати, як провести якісне післябудівельноо прибирання приміщень. Адже самостійно, не маючи навичок і відповідних апаратів, зробити це буде важко.

Що включає прибирання офісних приміщень після ремонту

Звертаючись в клінінгову компанію, клієнт гарантовано отримує рішення всіх питань, пов’язаних з наведенням ладу в офісі. Обговорюється все до найдрібніших деталей, тому замовник точно знає, що отримає в результаті, а тому в якості послуг може навіть не сумніватися.

Вартість послуг прибирання офісних приміщень після ремонту формується, виходячи із обсягу роботи і складності, але при цьому вона залишається цілком прийнятною і демократичною. Післяремонтний клінінг включає:

 1. видалення дрібного будсміття (шматки цегли, залишки деревини);
 2. видалення дрібнодисперсного будівельного пилу з будь-яких поверхонь;
 3. усунення слідів клею, скотча, затірки;
 4. прибирання після ремонту приміщень має на увазі очищення всіх поверхонь, включаючи стелю, стіни, труби, радіатори;
 5. миття вікон та дверей;
 6. полірування дзеркал та інших скляних поверхонь;
 7. очищення вимикачів, розеток, приладів освітлення, електрощитків;
 8. очищення підлогових покриттів будь-якого типу (паркет, ламінат, кахель, лінолеум);
 9. хімчистка м’яких меблів і м’яких підлогових покриттів;
 10. полірування дерев’яних меблів;
 11. повне прибирання в санвузлах.

Переваги компанії «Manzana»

На https://manzana.in.ua/klining-pomeshchenii-kiev можна ознайомитись з умовами співпраці і оцінити переваги співпраці з професіоналами. Запорукою якісного прибирання офісних приміщень після ремонту є застосування спеціальних миючих засобів, ретельно підібраних для кожного виду поверхонь. Крім того, використовуються миючі апарати, здатні ефективно і дбайливо усунути забруднення. Важливим моментом є високий професіоналізм працівників, вміння ефективно організувати процес і розставити пріоритети.

Оформлення замовлення у досвідченої і респектабельної клінінгової компанії є вигідним рішенням, оскільки дозволяє отримати чудовий результат за цілком прийнятну ціну. Організацію всього процесу фахівці беруть на себе, що дозволяє замовнику раціонально використовувати свій час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code