З чого складається вартість прибирання приміщень?

Специфіка клінінгових послуг полягає в тому, що неможливо встановити одну ціну для всіх клієнтів. Кожен об’єкт унікальний, а його характеристики впливають на остаточну ціну. Перед початком співпраці менеджери компаній проводять збір інформації про потенційний об’єкт роботи, в ході якого враховуються всі його особливості.

Фактори, що впливають на вартість прибирання приміщень

  • Розмір об’єкта. Від цього параметру залежить обсяг виконуваної роботи, а також кількість фахівців, яких необхідно залучити. Залежність вартості від квадратури обернено пропорційна: чим більше об’єкт, тим нижча ціна за один квадратний метр.
  • Тип об’єкта. Очевидно, вартість прибирання будинку і торгівельного центру відрізняється. У цьому контексті в розрахунок береться висота стель, прохідність об’єкта, необхідність використання ліфтів, кількість вікон і так далі.
  • Вид прибирання. Йдеться про щоденне, генеральне, післябудівельне прибирання та інші види клінінгових послуг. Всі вони мають свій цінник, який залежить від кількості персоналу, що залучається, використаних хімічних засобів і технічних пристосувань. У цьому контексті варто згадати також комплексне обслуговування приміщень. Зазначена послуга має на увазі більш низьку вартість прибирання, оскільки клінінг є частиною великого комплексу робіт, що проводяться.
  • Ступінь забрудненості. Серйозна засміченість приміщення вимагає застосування великої кількості «хімії» і робочої сили. Отже, такий клінінг обійдеться відчутно дорожче, ніж прибирання приміщення зі слабким ступенем забрудненості.
  • Якщо мова йде про офіс, фактором, що впливає на ціну, є наявність в ньому співробітників під час прибирання. На вартість прибирання приміщень також впливає незакінчений ремонт.

Це основні фактори. Насправді їх може бути більше, тому попередньо потрібно проводити розрахунок вартості із співробітниками компанії, що надає клінінгові послуги. Крім того, враховуйте, що часто на ринку можна зустріти різні знижки, як для нових клієнтів, так і для постійних. Спеціальні пропозиції дозволяють привести в порядок офіс і при цьому ще й пристойно заощадити. Якщо ж ви не хочете думати про вартість прибирання кожен раз, можете скористатися послугою комплексного обслуговування нерухомості. Вона стає все більш популярною в нашій країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code