5 головних переваг аутсорсингу фасіліті-менеджменту

У сучасному світі підприємці стикаються з величезним числом завдань, що вимагають негайного реагування. Тимчасові ресурси обмежені, до власників нерухомості приходить розуміння, що для стабільного розвитку бізнесу необхідно повністю зануриться в його основні процеси, а непрофільні структури передоручити в роботу третім особам. У зв’язку з чим, все ясніше простежується тенденція делегування ряду завдань з управління та експлуатації об’єктів нерухомості компетентним структурам.

Напрямок бізнесу, що припускає надання послуг з комплексного обслуговування всієї інженерної та соціальної інфраструктури об’єкта нерухомості отримало назву facilities management.

Власники елітної і комерційної нерухомості серед переваг аутсорсингу facilities management називають такі:

  • Можливість вибору будь-якої послуги з запропонованого компанією переліку, або використання пакета сервісних послуг;
  • Принцип «єдиного вікна», що передбачає взаємодію з одним підрядником з надання всього комплексу послуг, які входять в сервісний пакет;
  • Багатопрофільність, компетентність, клієнтоорієнтованість Підрядника;
  • Виключення витрат на закупівлю витратних матеріалів; Відсутність додаткових витрат на закупівлю інноваційних продуктів і технологій, коштовного устаткування для ефективного управління нерухомістю;
  • Віднесення на керуючу компанію вирішення питань з трудовими ресурсами (лікарняні, відпустки, трудові спори з працівниками), взаємодія з компетентними контролюючими органами.

Професійні учасники ринку управління нерухомістю розробляють внутрішні стандарти якості послуг, що надаються, працюють над скороченням витрат на трудові ресурси за рахунок універсальності найманого персоналу, знижують витрати на закупівлю витратних матеріалів, інноваційних технологій та продуктів за рахунок придбаного обсягу.

Залежно від виду аутсорсингу facilities management виділяють наступні групи послуг, що надаються:

  • Утримання інженерних систем об’єкта нерухомості, підтримання їх працездатності, запобігання аваріям на об’єкті;
  • Створення і підтримання чистоти в приміщеннях і на прилеглих до будівлі територіях;
  • Забезпечення енергетичними ресурсами і управління ефективністю їх витрачання;
  • Безпека і охорона правопорядку на об’єкті нерухомості;
  • Створення та підтримка сервісів інфраструктури.

Компанії, які ведуть бізнес в сфері управління нерухомістю називають Facilities management-оператор. Такі компанії є професіоналами, що мають величезний досвід роботи в даному сегменті ринку і володіють великими можливостями, в першу чергу, пов’язаними з раціональним використанням і економією експлуатаційного бюджету Клієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code